Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Koji mobitel vi koristite i kako ste zadovoljni?

amarzubanamarzuban
Ostalo
Evo ja sam licno presao sa S8 plus na Mate 20 pro i prezadovoljan sam, jos nijednom za ovih dvadesetak dana mi se nije desilo da zalaga, zastopa ili uradi bilo sta za sta nije predvidjen da radi, kamera je perverzija ziva, baterija top, hardver kida i definitivno je vrh ponude za ovu godinu. Zanima me bas cime ce ovo unaprijediti iduce godine :)

Sta je vas trenutni telefon, kako ste zadovoljni njim, i imate li plan za zamjenu telefona, naravno, da li ostajete vjerni brendu? Jer ja nakon ovog telefona, nemam u planu da mijenjam brend definitivno, koristim Huawei od P6 i nikada nikakvih problema nisam imao, a koristio sam P6, P7, P8, P9, P10, Mate 8, Mate 20 pro sada, kao i izmedju nekad i G7, dok je G serija bila jedna od jacih serija :) Opsirno, znam, ali ako hocu da mi se i vi otvorite, moram se i ja vama otvoriti :)
0

Komentari

• mirchemirche
    Trenutno koristim Mate 10 lite i prezadovoljan sam 🤪 poceo sam sa P8 jer sam slucajno razbio S6 edge+ i onda uzeo kao privremeno P8 sa kojim sam isto bio zadovoljan, posle njega 2x P10 lite zatim obican P10 i sada Mate 10 lite 👍 😎 pre sam stalno nosio Samsung ali nasao sam im dostojnu zamenu 🤪
    Prezadovoljan sam HUAWEI telefonima i msm da necu prelaziti na druge brendove 🙂 P8 mi je otvorio 👀 oci 😁
    Kada budem menjao telefon, definitivno uzimam isto HUAWEI.
    E sada videcu da li ce to biti Mate ili P serija ali Huawei ce biti sigurno 🤪😁
    1
  • amarzubanamarzuban

@mirche je rekao:
    Trenutno koristim Mate 10 lite i prezadovoljan sam 🤪 poceo sam sa P8 jer sam slucajno razbio S6 edge+ i onda uzeo kao privremeno P8 sa kojim sam isto bio zadovoljan, posle njega 2x P10 lite zatim obican P10 i sada Mate 10 lite 👍 😎 pre sam stalno nosio Samsung ali nasao sam im dostojnu zamenu 🤪
    Prezadovoljan sam HUAWEI telefonima i msm da necu prelaziti na druge brendove 🙂 P8 mi je otvorio 👀 oci 😁
    Kada budem menjao telefon, definitivno uzimam isto HUAWEI.
    E sada videcu da li ce to biti Mate ili P serija ali Huawei ce biti sigurno 🤪😁

Mate 20 pro, vjeruj mi, telefon za drzati najmanje dvije godine :D

1
  • HudinitedHudinited
    unete izmene decembar 2018.
    E ovako, nekih pola godine koristim obican p20 i smatram da je trebao biti popularniji ali je ostao u senci pro modela. Pre toga : LG G2,G3,V20, nexus 4 Samsung galaxy K zoom, S5,S7 edge, Xiaomi Redmi note 3g, redmi note 3 pro, redmi pro,Mi3, Mi5,mi max, Huawei davno Y5 i mate 7...iPhone 3g,4s,6s plus, Sony Z1,Z2 i XZ, Htc explorer, M7 i jos po koji model, menjao,prodavao,probavao... Jedno mogu reci zasigurno, Samsung vise nikad. Ja sam licno imao losa iskustva sem sa K zoom kom je kamera i dan danas pojam za odredjene modele. Za iPhone nisam jer volim slobodu. Huawei Mate 7 je definitivno jedan od mojih omiljenih uredjaja bio. Pored V20 koji je bomba. Sad vise ne menjam jer nemam vremena ostajem sa P20 dok se ne desi prava inovacija. Koji ce brend biti videcemo. U eri telefona smo gde flagship modeli bukvalno mogu da traju i po 4 god (uz promenu baterije) tako da imam jos vremena 😂
    0
  • mirchemirche
    Hudinited, nabrojao si sve modele 🤪😁 ja kada bi poceo od Audiovoxa koji je bio kao daljinski pa Philips genije za koji sam '90.ih dao 800 maraka 🤪
    IPhone ne volim (mada imam 4s nov dobio na poklon) kod IOS me nervira sto je sve na displeju 🤪 jednom sam uzeo msm da je Nokia 930 windows i vratio sam je posle nepunih 24h 😁
    - amarzuban, nadam se da cu biti u prilici da ga uzmem 🤪 hvala na preporuci, mada iskreno imam vaznije prioritete 😉
    Za sada sluzi odlicno i ovaj Mate 10 lite 🤪
    0
  • lukaluka
    unete izmene decembar 2018.
    @mirche Genie je mislim prvi uveo glasovne komande? On je beše imao mikrofon koji izlazi na pritisak?
    Evo par meni omiljenih kroz godine: Ericsson t28, Nokia 8800, Motorola mpx 200 (sa externom kamerom koja se ubadala u SD card slot) i mpx 220, HTC HD, Sony Ericsson Xperia X1, Motorola Droid 2, Sony Xperia Z1, Huawei P9...
    Trenutno Mate 20 pro.
    Što se hardvera tiče sam super-zadovoljan i imam osećaj da će funkcionisati i za 2 god.. Ako preživi, obzirom na moju trapavost i količinu stakla od koga je napravljen. Stvarno bih voleo da ima metalna ledja.
    Softver - onako, nisam ljubitelj Emui, stvari poput agresivnog upravljanja RAM-om... Mislim da je trenutno to slaba tačka Huawei-u.
    O sledećem, nadam se, neću morati da razmišljam godinu-dve 😃
    Pozdrav!
    2
  • MladenMladen
    Koristim P20 Pro i veoma sam zadovoljan sa uredjajem. Pre toga sam koristio Galaxy S5 dobrih 4 i po godina dok od pada nije nastradao displej. On mi je ujedno bio i prvi android uredjaj, na kom sam dosta eksperimentisao sa androidom, sa raznim ROMovima i kernelima. P20 Pro nazalost ima zakljucan bootloader, ali mislim da nece biti potrebe za menjanjem softvera, android i prateci SoC-ovi su dosta uznapredovali, tako da kapiram da cu sa emui i 6gb rama moci progurati jedno 4 godine sa njim, ako huawei nesto ne zblajza sa buducim softver updejtima.
    0
  • AngelesAngeles
    P20 za taj novac koji sam platio radi perfektno.Svako bi voleo da ima taj novi mate 20 pro ali previse je industrija krenula da dize cenu samim telefonima, sta li ce biti za par godina, ko zna.
    0