Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Viber media download

Aleksandar93Aleksandar93
Huawei P20 Pro
Pozdrav svima, kupio sam pre par dana P20 pro, fasciniran sam telefonom i to kazem kao bivsi korisnik Samsunga S3, S5, S6, S7 edge, i Iphone 6, 6s, 8. Huawei je nadmasio sva moja ocekivanje. Jedna stvar koju nikako ne mogu da skapiram je kako podesiti viber da ne skida automatski slike i video snimke. Sve opcije unutar aplikacije sam pokusao i iskljucio auto download preko mobilne i wifi mreze, ali nista se ne desava. Hvala unapred na pomoci.
Tagovano:
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@Aleksandar93 Kako to misliš da ne skida? Koliko sam ja upoznat sa Viber-om, a jako dugo ga koristim on uvek po default-u skida fotografije i video snimke ukoliko nije drugačije podešeno.

Kod mene je recimo u podešavanjima (settings) pod stavkom media čekirano samo "auto download media when connected to Wi-Fi" a sve druge opcije odčekirane. Ukoliko sve odčekiraš verovatno neće ništa da skida...

0
  • Aleksandar93Aleksandar93
    Kad kazem skida mislim bas na to, po default- sve se ubacuje u galeriju. Kod mene su sve opcije iskljucene, ali opet sve sto stigne na viber automatski se ubacuje u galeriju. Auto download media over mobile network i auto download media when connected to WiFi su obe iskljucene ali opet sve sto stigne ide u galeriju. Mozda je problem do mog uredjaja, ali sta god uradio slike i snimci su opet u galeriji. Nadam se da sam uspeo sada bolje da objasnim problem. Pozdrav.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Aha, e pa ne znam možda se još neko javi sa istim problemom... Mada kažem ti ja sam mnogo uređaja izmenjao, ne sećam se da sam ikad na Viberu imao varijantu da je media content isključivo online...

0
  • Aleksandar93Aleksandar93
    Hvala u svakom slucaju, ios ima tu opciju, tako da verujem da postoji nacin da se podesi, ako neko dodje do resenja nek javi, u svakom slucaju, telefon je odlican.
    0
  • mirchemirche
    Msm da to ne moze da se iskljuci, i uvek ce ti te slike biti u galeriji. Kada ih obrises iz galerije vise ih neces moci otvoriti u aplikaciji Viber 🤪
    Obrisi jednu sliku i vidi je u aplikaciji viber 🤔
    0
  • AleksandarAleksandar
    Mozda ti skine samo "thumbnail" ili "preview", a ne celu sliku ili snimak, proveri to
    0