Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

P20 lite saveti oko fotografisanja

DarcoolioDarcoolio
Huawei P20 lite
Pozdrav.
Treba mi par saveta oko fotografisanja ovim modelom.
Izuzev nekih default postavki zanima me da li postoji neki tutorijal konkretno za ovaj model, jer sem mirne ruke ne znam šta mogu da uradim po pitanju nekad mutnih fotografija.
Tipa, fotkam klinca koji još uvek ne zna da bi trebao da miruje :)
Viđao sam i da su radili one fotografije sa zamućenom pozadinom (ne uzmite za zlo, stvarno ne znam tačan termin), ali ne znam kako to da izvedem.
Hvala unapred!
Tagovano:
0

Komentari

• HudinitedHudinited
    U portrait modu kamere (ili portret) ukljucis onaj kvadratic dole levo za zamucenje pozadine, a sto se tice slikanja deteta ako bas nista ne pomaze idi u manual mod i smanji shutter speed (ne previse kako ne bi unistio sliku vec moras malo probavati zavisi u kojim uslovima se slika) nadam se da sam pomogao. Srecno!
    1
  • HudinitedHudinited
    @Darcoolio meni recimo sa upaljenom sijalicom u kuci na 1/125 funkcionise savrseno sve ostalo mi je na automatskom. E sad da li se to na lite modelu zove pro,manual ili kako vec valjda ces naci
    1
  • DarcoolioDarcoolio
    Hvala, pokušaću.
    1
  • HudinitedHudinited
    @Darcoolio javi kako je proslo
    0