Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Zvanična ažuriranja softvera

dr_iggydr_iggy
Huawei Mate 20 Pro

Stiglo je ažuriranje, izgleda ništa sem sigurnosnih zakrpa.

0

Komentari

• mackarmackar

na vipu jos nije stiglo

0
  • cvija1986cvija1986
    unete izmene decembar 2018.
    Stigao... P20 pr ds... Vip

https://i.imgur.com/vg2RXe1.jpg
    0
  • BogarBogar
    unete izmene decembar 2018.
    Jos nema apdejta za mts
    0
  • mackarmackar

evo doso je na vip update

0
  • AngelesAngeles

Blago vama ljudi koji su dobili update za P20 128gb :smile: iz Vipa

0
  • kutijagrehakutijagreha
    153 verzija.

Nista za sada toliko bitno. Ceka se jos jedno decembarsko azuriranje, da se vidi sta su uradili po pitanju kamere
    0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Da li se zna kada je u planu emui 9.1 za mate 20 pro u sta on donosi sad kad je stigo sa p30?

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

P30 je dobio i odlicnu stabilizaciju video pomocu sirokougaone kamere, da li je u planu i ti unapredjenje za mate 20 pro posto su hardverske mogucnosti tu?

0
  • HudinitedHudinited
    unete izmene mart 28

@BrankoCibic iskreno sumnjam da ce stici bar jos bar mesec-dva(nadam se da nisam u pravu ali za nase trziste sve ide nekako sporo), ako uopste i stigne, a sto se tice stabilizacije na kamerama ako je samo softver u pitanju ali za razliku od P30, Mate 20 pro ima i laserski autofokus pa ako im to ne bude igralo veliku ulogu u kodu softvera verovatno ce stici.
    Nista se jos uvek provereno ne zna vec je neko negde postavio pitanje u vezi 9.1 i Marko je rekao da ce proveriti, jos uvek nista.

1
  • BrankoCibicBrankoCibic

Samo pitam za info... Forum verovatno ima neki "roud map". Mate 20 pro im je jedan od vodecih modela i zasluzuje flagsip tretman... Ne ocekujem da stigne odma, nisam naivan. Ali moze da se da informacija kad okvirno, sta ce doneti taj update i ostalo... Mislim da to nije nerazumno

0
  • HudinitedHudinited

@BrankoCibic Naravno i ja sam samo odgovorio sa nekim svojim misljenjem jer do sad su ti sistemi 8.2 npr bili rezervisani za honor a sada kada je honor odvojen nisam siguran kakvu ce sad politiku voditi... Naravno da nije, to je ipak uredjaj star manje od godinu dana sa pocetnom cenom od 1050e... Realno je ocekivati tako nesto.

0
  • crushercrusher
    unete izmene mart 29

Ne znam ali moj poslednji update je ovaj 198.

Ja mislim da u maju izlazi Q android.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

I admin tim ostaje nem na nase komentare...

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene mart 30

Sve informacije u vezi ažuriranja sam postavio u sledećoj temi: https://huaweiforum.rs/discussion/150/emui-9-0-android-pie/p1 .

Kada budem imao još neke dodatne informacije podeliću sa vama. Svakako pratite forum... :smile:

Ugodan dan želi vam
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

U prevodu nikakva informacija...

1
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene april 1

Da li je moguce da februarsko i martovsko azuriranje nista novo ne donosi na uredjaju gde ima pregrst mesta oko popravka?
    Pocev od video snimanja, u nocnim uslovima, gde ne mozes pristojan snimak da snimis dok hodas, jer se trese sve zivo,i video je prakitcno neupotrebljiv.

4k 60 frejma misaona imenica za Kirin 980,koji bi to lagano progutao?

Slow motion u odnosu na konkurenciju blago receno smesan?

Stereo zvucnici koji su izuzetno tihi, i gde ima napretka,nista oko unapredjenja?

Always on display koji samo prikazuje propustene sms poruke i pozive, gde se vise slanje poruka (sms-a) gotovo i ne koristi?

Edge ekran koji nema nikakvu funkciju, koji je napravljen, eto cisto da se vidi, posto ga i konkurencija ima, a nikakve koristi od njega, osim zalosti za 300e ako ti nedaj boze padne na taj deo.

Znaci po vama je uredjaj top sredjen, cim vec dva meseca furate samo zakrpe koji se svaki proizvodjac obavezao zakonom naredne dve godine.

Pa lepo bogami Huawei, nema sta

3
  • BrankoCibicBrankoCibic

Stvarno sramota! Obecano je i slikanje u crno-beloj boji a subjekat u boji i nista... Znam da je p30 sad prioritet ali zapostavljati flagsip telefon star 5 meseci?! Ma daj....

0
  • crushercrusher

Ja sam dobio novu verziju softwera i to u sredu uveče 03.04!!!

Huawei Mate 20 Pro

0
  • dr_iggydr_iggy

@elvir Verovatno verzija 210, koja ne donosi ništa osim sigurnosne zakrpe.

0
  • HudinitedHudinited

I emui 9 je vec stara prica a optimizacije za teme na storu nema... Da ne pricamo o realno mogucem unapredjenju stednje baterije (koja je sjajna ali moze bolje)... Takodje i na softveru kamere ima mesta unapredjenju... Ko ima starije rutovane telefone poput p20/pro zna o cemu pricam... Jos dosta softverske magije moze... Pogotovo sto se 980 reklamira kao best AI cip... Ali se u praksi ne vidi u odnosu na recimo Snapdragon 835... Performanse da ali AI nikako.

0
  • kutijagrehakutijagreha

Moze jos svasta da se na Mejtu dovede u red, ali dzaba, vec drugi mesec nema nista, digli ruke od uredjaja starog 6 meseci

0