Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Složi svoj Huawei Poklon!

Huawei AdminHuawei Admin
Novosti

Hej, da li si u poslednjih mesec dana (od 01.12.) postao vlasnik novog Huawei Telefona? Ili je možda to postao tvoj Mate sa Black&White Žurke? Jesi? Odlično jer Huawei poklanja!

Od 23.12.2018. do 30.12.2018. možeš da posetiš našu kućicu ispred Ušće Shopping centra i da osvojiš Huawei power bank, rukavice ili kapu. Kako?

1. Način: Ako si kupio bilo koji Huawei telefon od 01.12, dođi ispred Ušća, pokaži račun koji si dobio prililkom kupovine i složu mini-slagalicu koju smo spremili za tebe!

2. Način: Povedi svog Mate-a sa Black&White žurke, koji je od 01.12. postao vlasnik novog Huawei telefona. Pokažite QR kod sa pozivnice i fiskalni račun telefona, složite slagalicu i oboje dobijate nagradu!

Želimo ti srećne Novogodišnje i Božićne praznike!
Vidimo se ispred Ušća ;)

2

Komentari

• Snezana133Snezana133
    Pozdrav, kupila sam Huawei P Smart 11.12.2018. preko mobilnisvet.net. Nisam dobila racun. Da li mogu da vam pokazem neki drugi dokaz o kupovini, npr. mejl o kupovini, garantni list...?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Snezana133 je rekao:
    Pozdrav, kupila sam Huawei P Smart 11.12.2018. preko mobilnisvet.net. Nisam dobila racun. Da li mogu da vam pokazem neki drugi dokaz o kupovini, npr. mejl o kupovini, garantni list...?

@Snezana133 Uslov za učešće je da imaš račun. B)

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • zolezole

A šta je sa nama koji nismo iz Beograda, a vlasnici smo Huawei telefona?

0
  • AlexAlex

@zole je rekao:
    A šta je sa nama koji nismo iz Beograda, a vlasnici smo Huawei telefona?

pa ako dolazite za praznike u BG sigurno mozete I vi da iskoristite :smile: ja nazalost nisam kupio telefon u decembru :neutral:

0
  • zolezole

Nažalost ne dolazim. Znači da smo mi uskraćeni za poklone.

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.