Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Private space

Kako se može aktivirati Private space na telefonu Huawei p20 lite? Kada pokušam da aktiviram traži mi šifru koju nemam i blokira mi tel na 30 min. Ima li ovaj telefon mogućnost otiska prsta na prednjoj strani za ovu aplikaciju? Hvala
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene januar 9

@Semmy Konkretno te ne razumem tačno šta pitaš? :)

Imaš jedan jedini čitač otiska prsta sa zadnje strane uređaja (ispod kamere). Pod Settings/Security & Privacy/Fingerprint ID/Fingerprint management dodaješ/brišeš otiske prstiju. Naravno moraš i da ubaciš backup šifru koju ti ponudi telefon ukoliko ne možeš preko otiska da otključaš ekran (a koju si definisao pre ubacivanja otiska prstiju u telefon).

1
  • SemmySemmy
    Nemoguće je prijaviti se na Private space, ne znam koju šifru traži jer nije ona koja je beckup otisku prsta.
    Od samog starta korišćenja telefona ne dozvoljava prijavu za Private space. Jel malo jasnije pitanje? :# :)
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    @Semmy Jeste. Uradi factory reset, posle toga će raditi.
    0
  • SemmySemmy
    Pokušaću hvala :smile:
    1