Koristimo cookies zbog unapređenja korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa upotrebom kolačića. Saznajte više.

Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Rotacija ekrana

Da li je neko imao problem sa rotacijom ekrana... Rotacija je ukljucena ali nece da mi okrene ekran... Ne znam sta je u pitanju... A telefon ni jednom nije ispao 🤔
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene januar 12

@Iks1980 Zašto misliš da to ima veze sa ispadanjem telefona? :D Mislim da ti je iz nekog razloga software zabagovao (verovatno zbog neke third party aplikacije koju si pokretao), obriši keš memoriju, resetuj telefon (isključi i ponovo ga uključi) - trebalo bi posle toga da radi... :)

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
  • Iks1980Iks1980
    > @Huawei Forum je rekao:
    > @Iks1980 Zašto misliš da to ima veze sa ispadanjem telefona? :D Mislim da ti je iz nekog razloga software zabagovao (verovatno zbog neke third party aplikacije koju si pokretao), obriši keš memoriju, resetuj telefon (isključi i ponovo ga uključi) - trebalo bi posle toga da radi... :)

Izgleda da je malo bio zabagovao... Probao sam i reset i obrisao kes memoriju... Ali tek posle je proradio 🤔 i to kad sam uradio giroscope test... Sad radi 👌
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Iks1980 Bitno da sada radi! :)

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.