Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

P20 emui 9 bug

Pozdrav svima. Primetio sam jedan jako iritantan bug na emui 9. Naime, nakon azuriranja nisam telefon odmah resetovao na fabricka podesavanja jer je sve radilo besprekorno. Medjutim posle par dana ucinilo mi se da baterija krace traje pa sam odradio reset. Od tada notifikacije nekih aplikacija mi se uopste ne prikazuju u status baru...opera touch kad skine neki fajl telefon vibrira medjutim fajla u status baru nema...google play ne prikazuje apdejtovanje aplikacija...i posto s vremena na vreme mi se desi da telefon izvibrira a nema nikakvog obavestenja mislim da jos nekoj aplikaciji ne dozvoljava prikaz u status baru. Inace sve sam proverio, sva podesavanja u notification i batery odeljku. I jos jedan reset sam uradio. I opet isto...strasno nervira.
0

Komentari

• KelermanKelerman
    Jos neko sa ovakvim problemom?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Kelerman Koja ti je verzija software-a, build number?

0
  • KelermanKelerman
    @Huawei Forum
    9.0.0.160 C432E7R1P11
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Kelerman Pošalji mi molim te i serijski broj u privatnoj poruci da isproveravamo.

0
  • KelermanKelerman
    @Huawei Forum poslao sam
    0
  • HudinitedHudinited
    unete izmene januar 23
    @Kelerman instalirao 9.0.0.160 jos kad je tutorial izasao, od tad bas bas nista slicno, jednom mi se samo desilo da je lagovao nekih 5-6 sekundi i to je to... Kad resis javi kako da i ostali znaju, meni sem ponovnog factory reset a ne pada nista na pamet sto bi moglo da pomogne...
    0
  • KelermanKelerman
    @Hudinited
    Resicu problem za par meseci, kad mi istekne jedan od ugovora 😂
    0
  • HudinitedHudinited
    @Kelerman izgleda 😂
    0
  • AlexAlex

@Kelerman je rekao:
    Pozdrav svima. Primetio sam jedan jako iritantan bug na emui 9. Naime, nakon azuriranja nisam telefon odmah resetovao na fabricka podesavanja jer je sve radilo besprekorno. Medjutim posle par dana ucinilo mi se da baterija krace traje pa sam odradio reset. Od tada notifikacije nekih aplikacija mi se uopste ne prikazuju u status baru...opera touch kad skine neki fajl telefon vibrira medjutim fajla u status baru nema...google play ne prikazuje apdejtovanje aplikacija...i posto s vremena na vreme mi se desi da telefon izvibrira a nema nikakvog obavestenja mislim da jos nekoj aplikaciji ne dozvoljava prikaz u status baru. Inace sve sam proverio, sva podesavanja u notification i batery odeljku. I jos jedan reset sam uradio. I opet isto...strasno nervira.

ja imam P20 i nemam taj problem sa notifikacijama. Imao sam dok sam imao 8-icu sa Viberom ali nakon reseta aplikacije resio sam problem a posle sam citao da je i to bilo do Vibera

0