Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Mate 20 Pro ažuriranja

17810121317

Komentari

• Bane192Bane192

Al su brzi :disappointed: na mtsu i dalje ništa

0
  • stexi95stexi95

@Bane192 pogledaj preko HiSuite na kompu..

0
  • Bane192Bane192

Nema, nema...

1
  • charapancharapan

Stigao i u mts

0
  • Bane192Bane192

Jeste, još juče, nisam stigao da se javim :D

0
  • mackarmackar

Vip još čeka na update... Jos je .238

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene juni 10

U Bugarsku i Češku (bar koliko znam) danas počeo da stiže update za Mate 20 Pro. Čisto da vas pripremim, da ne bude srčka :) Update donosi EMUI 9.1.0 user interface, junske sigurnosne zakrpe, EROFS file system, Ark Compiler, GPU Turbo 3.0, Huawei Share OneHop v4.0. Takođe, unapređuje Always On Display, koji sada podržava notifikacije third-party aplikacija.

2
  • stexi95stexi95

@dr_iggy ajde pa i vama na Mate 20 i nama na P20 da dodje 😊😊

0
  • dr_iggydr_iggy

@stexi96 Pa, to, sada kada namire lite varijante, valjda smo mi na redu :)

0
  • stexi95stexi95

@dr_iggy nekad i oni prvi nesto da dobiju..

1
  • stexi95stexi95

E, a sad videh na XDA u Ceskoj navodno danas stigao 9.1 na Mate 20 Pro..

0
  • crushercrusher

To znači da korisnici telenora bi trebali prvi da dobiju update. A i treba da obelodane nekom slikom. :smiley:

Huawei Mate 20 Pro

0
  • dr_iggydr_iggy

Najnovije informacije sugeriše da je u Bugarskoj uhvaćen screenshot test verzije, a da se rollout očekuje početkom narednog meseca.

0
  • Bane192Bane192

Hm.. Bratu se ažurirao na 238 a kupljen isto kod mtsa.. Kod mene je 266

0
  • dr_iggydr_iggy

Da, novija istorija ponuđenih ažuriranja u našem regionu je 210, pa 238, i od nedavno 266. Sve pomenute verzije stižu sa EMUI 9.0, a očekivana verzija 300 će doneti EMUI 9.1.

1
  • crushercrusher

Ja sam upravo sada dobio update 266. Inače VipMobile.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • dr_iggydr_iggy

Vest za nestrplive forumaše, u koje ubrajam i sebe :) Očekuje se da bi ažuriranje sa EMUI 9.1 za Mate 20 Pro trebalo da krene u naredne dve nedelje.

1
  • stexi95stexi95

@dr_iggy nadam se da ce i P20 da ih prati..

1
  • crushercrusher

@dr_iggy daj bože, ali videćemo šta će biti jer se najavljuje dosta dugo.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • dr_iggydr_iggy

@elvir Vest je iz Huawei tabora. U svakom slučaju, bar smo sigurni u to da je verzija na testiranju, valjda neće nešto da "omane". :)

1
  • crushercrusher

Nadam se. Meni jedino što smeta jesu notifikacije na AOD što nema za sve aplikacije.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • stexi95stexi95

Ja nemam AOD 😄 ali zelim 9.1 😁😁

0
  • crushercrusher

Realno ni meni jer imam Samsung watch 46mm nego volim AOD.

Huawei Mate 20 Pro

1
  • stexi95stexi95

@elvir ali svakako moze biti koristan i zanimljiv.. Npr. Sestra ima na J7 2017 i cak moze i sliku da postavi, sto mislim da na Mate 20 ne moze.. A ja jos na staroj lumiji 1520 sa LCD ekranom sam mogao i boju slova/brojeva da promenim.. A ovde na LCD ekranima ni nema AOD..

0
  • crushercrusher

@stexi96 politika firme rešili da na samo nove telefone (skuplje) da ubacuju to i ne znam da li ima na P20 seriji.Korisnik sam Huawei telefona od janura ove godine. Za samsung razumem oni su napravili prvi i drže se toga. Za Lumiju ne znam stvarno ništa.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • stexi95stexi95

@elvir P20 Pro ima, P20 nema.. Lumia je bila cool u svoje vreme.. Nazalost nedostatak aplikacija ih je ubilo..

0
  • dr_iggydr_iggy

Navodno je večeras korisnik iz Holandije, koji je bio na softveru 266, dobio ažuriranje na 300, EMUI 9.1.

2
  • kutijagrehakutijagreha

Ovo pre jula nece stici. Nazalost, kao sto sam rekao pre 3 meseca.

Imam taj neki filing za buducnost 🤣

0
  • stexi95stexi95

@kutijagreha osecaj za feeling 😁😁 @dr_iggy mozda je ovo onaj pred talas.. Koga ubodu na srecu.. pa jedan u 500..

0
  • dr_iggydr_iggy

Moguće, mene onda neće sigurno :)

0