Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Mate 20 Pro ažuriranja

1246717

Komentari

• dr_iggydr_iggy
    > @dule2303 je rekao:
    > Probao da vucem net sa telefona i uvek ista stvar i preko hotspota i preko usb-s

@dule2303 da li si proverio da ti firewall možda ne blokira izlaz aplikacije na net?
    0
  • dr_iggydr_iggy
    Proveriću kakva je situacija kod mene, pošto slabo koristim HiSuite.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@dule2303 Da li ti HiSuite-a "vidi" telefon? Kod mene sve radi kako treba, malopre sam proverio, verzija HiSuite-a mi je 9.0.3.300_OVE na Windows 10 Pro.

Pogledaj detaljno "Korak 1" i "Korak 2" u ovom tekstu: https://huaweiforum.rs/discussion/24/kako-lako-sacuvati-podatke-sa-huawei-telefona-na-kompjuter#latest

Jako je bitno da uključiš HDB opciju u podešavanjima telefona i da ti naravno USB na telefonu bude podešen za transfer fajlova....

0

Još jedno pitanje, @dule2303 jel ti u Windows-u uključen neki Anti Virus? Možda i sa time HiSuite dolazi u "koliziju"....

0
    @dule2303 Da li si probao na drugom kompu?
    0
    @dule2303 Ništa, može da bude do raznih stvari pa idemo metodom eliminacije... :wink:
    0
  • HudinitedHudinited
    @dule2303 ako si menjao dns rutera nece se povezati...
    0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Stigo 9.0.0.198
    0
  • dpenevdpenev
    Stigao update 198. Eto, za manje od 2 nedelje dobili smo update puta 2
    0
  • ceda333ceda333
    Kod mene 187 :dizzy:
    0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Ja ne vidim da je bilo sta dodato... Inace ja sam vip
    0
  • dr_iggydr_iggy

Vidim da i najnovija verzija koja može da se nađe na netu, 210, ima samo martovske bezbednosne zakrpe i ništa više.

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Zna li se kad stize u opciju slika crno bela pozadina a osoba u boji kao u video rezimu?

0
  • dr_iggydr_iggy

Ta opcija ne postoji na trenutnoj verziji softvera, pročitao sam negde da bi trebalo da dođe s nekim ažuriranjem.

0
  • dr_iggydr_iggy

Ipak, postoji "workaround" za ovo. Fotografišeš u Otvor blende/Apereture modu, zatim otvoriš fotografiju u Galeriji, klikneš na ikonicu Otvor blende/Aperture, izabereš Filter, pa Jednobojno/Mono. Objekat u fokusu ostaje u boji, a pozadina je crno-bela.

2
  • dr_iggydr_iggy

Kako je najavljeno, do 10. marta u Huawei prodavnici. Za sada nema najave kakvi će biti pokloni uz preorder kod operatera.

0
    unete izmene mart 9

U rubrici Novosti ovde na forumu smo već pisali o tome: https://huaweiforum.rs/discussion/1239/najavljen-dolazak-najboljeg-huawei-telefona-p-serije-koji-prate-brojne-povoljnosti#latest

Ukoliko bude još dodatnih količina javljam detaljnije ali tek od ponedeljka, pre toga nemam info....

0

P.S. Ovo je tema o ažuriranju software-a na Mate 20 Pro, zamolio bih sve učesnike da se drže teme, ukoliko vas nešto drugo zanima otvorite novu temu.

0
  • AlexAlex

ja videh da je za P30 Pro Soni kao poklon ali mislim samo za odredjene kolicine. Obicno P serija ima bolju kameru od Mate serije pa verujem da ce tako biti i sada mada je na Mate 20 Pro isto odlicna. P.S. ovo koristim da se hvalim da sam sa P20 presao na Mate 20 Pro :smile:

1
  • kutijagrehakutijagreha

Marko, kada stize apdejt koji pojacava zvuk u stereo zvucnicima?

1
  • lukaluka

Drugari, meni stigao .210 na VIP-u, ali samo sec patch, ništa unapređenja...

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene april 3

Drugi mesec nema unapredjenja. Njihov Mate flagship.

Sredili su sve, tako smatraju. Sram ih bilo. Uredjaj koji ima gomilu stvari da se ispravi, i koji je na trzistu svega 6 meseci, prestao da ih vise zanima

0
  • ciefkociefko
    unete izmene april 5

@kutijagreha
    /////Drugi mesec nema unapredjenja. Njihov Mate flagship.

Sredili su sve, tako smatraju. Sram ih bilo. Uredjaj koji ima gomilu stvari da se ispravi, i koji je na trzistu svega 6 meseci, prestao da ih vise zanima/////

Slazem se. Gori su od Samsunga

0
  • kutijagrehakutijagreha

Ima oni mnogo da uce od Samsunga po pitanju azuriranja.

Huawei je top hardver koji je bas los softverom, losom podrskom koja neiskoriscava ni 60% hardvera. Najbolje se vidi po pitanju kamere, edge ekrana, stereo zvuka, video snimanja.

Dok Samsungov Exynos kakav god da je, i to na S9+ koji je inferiorniji od Kirina 980,pogledaj kako izvlaci 4k video, da ne spominjem kako ga izvlaci u 60 frejma. E to je primer kako kroz softver se izvlaci maksimum potencijal.

E tu treba da uce. Ne treba mi top hardver ako nije ni 60% iskoriscen, pritom nemas opciju za raznorazne kuvane romove, fix-eve kako bi se to iskoristilo. Kao da namerno sve to zakucaju, tj zakljucaju, a ovamo na sva usta kako je sve top ugradjeno

1
  • kutijagrehakutijagreha

Da ozivimo malo temu.

Marko, ti kad vidis moj post verujem da se mnogo obradujes B)

Elem, vidim na xda, dosta ljudi je ubacilo noviju martovsku verziju gde im je po difoltu aktiviran pocket mod koji daje stereo zvucnicima jednu lestvicu jaceg i boljeg zvuka, jer su do sada bili poprilicno tihi.

Ti kao admin foruma, foruma koji je jedini oficijalni za nasu zemlju, verujem da imas priliku unapred da testiras nadogradnju koja nije pustena, pa bih te zamolio da proveris da li stvarno ima poboljsanja kroz taj pocket mod. Na xda, ljudi pisu da je dosta pojacan zvuk, pa reko i ovde da dobijemo informaciju iz prve ruke

0

@kutijagreha Za sada nemam nikakvih informacija.

0
  • kutijagrehakutijagreha

Ako preskoce Mate 20 pro, zadnji Huawei u zivotu

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene april 11

Mozda i poverujem. Kirin 980 i ostale komponente kao u P30 i P30 pro, a za njega da ne bude.
    A tolko toga donosi, da je vec Mate trebao fabricki da ima sve to.

Ja razumem da je 9.1 ekskluziva, samo jedan uredjaj ima, i da ta ekskluziva treba i da se naplati, ali bas cu da vidim kada ce da se sete da puste 9.1

Huawei kao porodicu, ne cine dva uredjaja, vec mnogo njih.

Takodje, ne treba da zaborave da je gomila ljudi, upravo kada je izasao P30 pro, uzela M20 pro, cekajuci da tako padne cena, kao sto vecina radi.

0
  • HudinitedHudinited

@kutijagreha razumem takav stav ali i stav kompanije. Imaju 2 modela s istom procesorskom snagom, jednom je cena 600e drugom 1019e ... Da je kompanija moja, cekao bih duze sa nadogradnjom M20 pro s obzirom da mnogi razmatraju koji od ta dva modela da kupe.

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene april 11

Ako gledas kp i slicne sajtove, videces da nov M20 pro ide za 550e,dok P30 pro jaca verzija 8/256gb ide za 780e. Razlika je 230e.

Ne znam gde si video cenu od 1020e osim ako nisi video po prodavnicama?

Ako jesi, onda cena od 600e za M20 pro, ne vazi

0