Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Mate 20 Pro ažuriranja

1235717

Komentari

• HudinitedHudinited

@kutijagreha 1020 je najavljen nisam kp gledao a za Mate znam da moze oko 600 i iskreno za razlike, da je na Mate 20 pro emui 9.1 ne bih licno izdvojio 230e... Naravno subjektivno ali kompaniji svakako igra ulogu, u tome je bila poenta...

0
  • kutijagrehakutijagreha

1020 je najavljena cena, na oglasima ima vec i to u jacoj verziji za 770e. Stvarno ne znam gde si u nekoj radnji video M20 pro za 600e.

Sve u svemu, razlika izmedju dva flegshipa je 200e,u radnjama cak i manja.
    Koliko kompaniji igra ulogu ta mizerna cena u razlici, pokazace na kraju godine bilans prihoda

Znam sta je bila poenta price, ali Mate 20 pro je njihov jedini flagship koji je u najvise primera prodat. Tesko da ce P serija to nadmasiti.

0
  • HudinitedHudinited

@kutijagreha pokusace. I p serija je flagship... Zasigurno kompaniji treba statistika jer je u trci sa samsungom S10 i to joj je glavni konkurent, neko moje vidjenje stvari ali eto necu vise jer ovako mozemo u nedogled. Ali u koliko je stvarno mate 20 pro na februarskom apdejtu a cak i neki midrange su dobili mart onda je sramota... Meni je na P20 martovski stigao oko 20og marta...

0
  • kutijagrehakutijagreha

Pazi, ima nas koji zelimo 200-250e da stavimo u dzep.

Ima nas koji zelimo da zadrzimo 3d fejs anlok, koji je do sada najjaca zastita.

Ima nas koji jos uvek zele da zadrze stereo zvucnike.

Ima nas koji jos uvek zele da zadrze led lampicu za obavestenja.

Ima nas koji jos uvek koristimo njihove jace poklone, nego sto su sada poklanjali

Ima nas kojima su te 5 stavke jako bitne, zarad malo bolje foto kamere

Ps. I dalje sam misljenja da je M20 pro bolji i kompletniji aparat. Da ne idemo vise u off

0
  • dr_iggydr_iggy
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene april 13

Aprilsko azuriranje i dalje sigurnosne zakrpe. Treci mesec za redom.

Marko/Huawei, da li zaista mislite da vise na ovom telefonu nema sta da se ispravi, pa evo vec treci mesec samo sigurnosne zakrpe pustate?

Da nije tog zakona u svetu mobilne industrije ne bi ni ta azuriranja pustali. Sramota

0
  • dr_iggydr_iggy

@kutijagreha Ja ni to nisam dobio, koja verzija softvera je u pitanju?

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene april 13

9.0.0.241

Na xda krenuo Aprilsko azuriranje.
    Ovakvu neozbiljnost nisam ocekivao.
    Za jedno 3-4 meseca pustice 9.1, kad malo padne prodaja P30 modela, malo ce tu da unaprede neke stvari, i to mu je to. Nakon toga izlazi novi Mate i ovaj pada u zaborav, mada vec su ga zaboravili. Ne radi se to tako kompanijo

0
  • kutijagrehakutijagreha
  • dr_iggydr_iggy

@Huawei Forum Da li imamo potvrdu za ovo što je poslao @kutijagreha?

The EMUI 9.1 update will be launched on April 26th, and Mate 20 series users can apply for unlimited upgrades in the member service app. At that time four Huawei Mate 20 models can be upgraded to EMUI 9.1 system.

Huawei Mate 20
    Huawei Mate 20 Pro
    Huawei Mate 20 RS Porsche design
    Huawei Mate 20 X

0
  • kutijagrehakutijagreha

Marko, mozemo neku potvrdu da dobijemo i od Vas?

Jel imate neki zvanican stav kompanije? Tipa, 26 Aprila Kina, 15-og maja Evropa?

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Admin je majstor u kuliranju na pitanja...

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Već sam rekao u nekoliko navrata da nemam informacija, a kada ih budem imao to će biti najverovatnije za Android 10.0 :wink:

Tabela koju sam postavio je za Android 9.0 i ona važi za sve uređaje koje sam naveo u njoj.

Za međuverzije neće biti objava jer ne postoje zvanične informacije o tome. :smile:

Ugodno veče i sve najbolje želi vam
    Marko i tim Huawei Foruma!

0
  • nedeljkovicpedja90nedeljkovicpedja90

:D :D :D :D :D

0
  • kutijagrehakutijagreha

Prema pisanju sa xda, Kinezi poceli da dobijaju oficijalni 9.1.

Potvrdjeno da always on display cita sve notifikacije.

Za sada double tap to wake opcija ekrana nije omogucena

0
  • dr_iggydr_iggy

Evo i par screenshot-ova:

2
  • kutijagrehakutijagreha

E sada da vidimo koliko je Huawei-u Evropa kao region bitno podrucje

0
  • lukaluka

Mene malo brine što Marko @Huawei Forum nema nikakvih info o ovome, čak ni za beta testing... Plašim se da neće biti brzo koliko bi mi voleli.

0
  • kutijagrehakutijagreha

Pisao je vec o tome, da ne zna kada ce izlaziti te manje verzije, sto je po meni frustrirajuce, vec da ce napisati kada Android (Emui) 10 izlazi

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Dolazi li ai slikanje kao sto imamo u video modu?

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene april 19

Slikanje u AI modu je moguće i na EMUI 9.0 u nekim verzijama sistemskog softvera sa kamerom verzije 312. Ja sam instalirao ovu verziju kamere u softveru 210, i ne radi mi AI mod za fotografije.

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Znaci sa 9.1 ce raditi sigurno... Cool

0
  • lukaluka

@kutijagreha pročitao sam taj post, zato i kažem. Ovo uopšte nije mali update, pored novog emuia donosi čak i skroz novi file system, pa mi je čudno da uopšte nisu obavešteni.

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene april 19

Ocigledno da nisu obavesteni. Niti su znali kada izlazi beta, niti kada ce biti, niti koji ce uredjaji dobiti 9.1.

Od celog foruma kompanije, mi moramo da sakupljamo informacije sa drugih mesta, jer ovlasceni nisu informisani

Ps. Ovde kad im postavis pitanje u vezi njihovog brenda, kao da si pitao za Samsung, baci u vodu isto

0
  • HudinitedHudinited
    unete izmene april 20

https://m.gsmarena.com/heres_a_list_of_49_huawei_devices_getting_emui_91-news-36669.php

Evo svi uredjaji koji ce dobiti.

@kutijagreha donekle se slazem ali forum i jeste mesto gde se clanovi potpomazu,diskutuju i slicno... Ni na xiaomi forumu ne odgovaraju admini.

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene april 20

Sve razumem, ali informaciju direktno od kompanije, po pitanju apdejta i mogucih ispravki, treba direktno da dobijamo od admina foruma, a ne da sami prikupljamo informacije, a u nekim slucajevima da saznamo pre admina foruma, jer ipak su oni tu koji imaju pravovremene i ekskluzivne informacije.

Primera radi, na jednom nasem forumu, moderator koji je pri Huawei sekciji, izbaci unapred change log, tj koji ce apdejt biti i sta ce novo doneti. To se tako radi. Ljudi iz Huawei moraju da znaju bar mesec dva sta ce biti oko uredjaja, da li ce i koju ispravku uredjaj dobiti.

Ako je Huawei ovde dobio domen rs. ocekuje se da se shodno tome i sam forum tako ponasa, pod sloganom uvek prvi. Tako da...

0
  • kutijagrehakutijagreha

Sada ce admin lepo sve da nam kaze i da preciznu informaciju kada dolazi :D :D

0
  • stexi95stexi95

@dzeki na stranim sajtovima pise da ce izaci 26. Aprila za mate seriju..

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Single key navigation. Ideš u settings/system/system navigation.

0