Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Mate 20 Pro ažuriranja

1679111217

Komentari

• kutijagrehakutijagreha

0
  • Bane192Bane192

Pure black?

0
  • HudinitedHudinited

@Bane192 tema

0
  • kutijagrehakutijagreha

Tako je. Bas mi se dopala

0
  • stexi95stexi95

Ovo da presecu zabranu jednim update-om..

0
  • kutijagrehakutijagreha

Rastajemo se polako

1
  • taratara

Strpljen, spasen!!!😂😂😂😂😂

0
  • stexi95stexi95

@kutijagreha sve su to nagadjanja.. mozda bude ranije..

0
  • Zoltan1Zoltan1

Sad čitam da Tramp želi dogovor sa Kinom oko razmene robe ali jedan od uslova za dogovor je Huawei .
    Znači nije problem da Huawei špijunira amerikance nego da se izvuče neki dogovor sa kinom i već sutra sve može biti zaboravljeno. Ona Američka jabuka je u opasnosti

0
  • NemavezeNemaveze

@kutijagreha, brate ili se vise resi huawei telefona ili prestani da palamudis ovde. Ti se vec rastajes sa huawei telefonom ima tri meseca. Non stop ti nesto smeta. Ovo ocigledno nije telefon za tebe. Ne kazem da u tvojim komentarima nema korisnih stvari, ali preteras ga nekada bas.

5
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene maj 24

Majsko azuriranje koje ce da puste tamo od polovine do kraja juna, nije 9.1

I opet majsko azuriranje, i opet samo sigurnosne zakrpe. Dakle, ja vise strpljenja nemam

Ps. Ko je vise strpljen, spasen, neka se javi na pp, za dogovor oko cene uredjaja

1
  • stexi95stexi95

@kutijagreha moze zamena za P20? 😂

0
  • kutijagrehakutijagreha

@Nemaveze, da, da, u pravu si, evo imas i od mene jedan lajk.
    Mislim da tvoj recnik nije svrsishodan mom strpljenju prema ovom uredjaju, ali sve ima svoju granicu.
    Da se vise ne brines, korisnicima zelim svu srecu oko uredjaja, i nadam se da ce nekog usreciti.

Do citanja i kuckanja oko neke naredne serije, pozdrav i svako dobro

0
  • dr_iggydr_iggy

@Nemaveze @kutijagreha Pa, nećemo valjda da se svađamo međusobno, sada kada neprijatelj udara spolja :) . Sve može da se reši lepim tonom, svako može da iznese svoje mišljanje. @kutijagreha Zašto bi zatvarao vrata forumu, čak i ako uzmeš drugi uređaj? Biće ovde, izgleda, još interesantnih stvari da se pročita. A ako čekaš neku narednu seriju, kako stvari stoje, vrlo je neizvesno kada ćeš se vratiti :)

1
  • charapancharapan

B)

2
  • NemavezeNemaveze

@dr_iggy, ma nema potrebe da se svadjamo, daleko bilo. Nego covek non stop nezadovoljan telefonom i podrskom za isti i vec tri meseca govori kako prodaje huawei, a i dalje a koristi. Shvatam da nekada kritike na forumu donesu i nesto pozitivno i da mi treba da sugerisemo sta to treba da se popravi na uredjaju, ali toliku dozu kritike ja jos u svom zivotu video nisam. Ako ti nije dobar telefon, resis ga se i nadjes sta ti odgovara. Ne znam kako se samo ne umori vise od kritika.

2
  • Bane192Bane192

Počeli preko appgallery?

0
  • dr_iggydr_iggy

Kod mene je i ranije bilo predloga za update iz AppGallery, za health i neke druge aplikacije, ali sam ih uglavnom ignorisao. Jedino što sada nisam uspeo da nađem Health aplikaciju u Play Store-u.

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Ljudi, forum je za konstruktivne kritike i da se medjusobno pomognemo ako mozemo... Svaka kritika sa moje strane je bila uvek dobronamerna

2
  • lukaluka
  • taratara

Pocelo je

0
  • dr_iggydr_iggy

Probaj da restartuješ telefon, pa pokušaj ponovo.

1
  • stexi95stexi95

@tara ne brini do 19.08 imaju licencu.. Ovo je sigurno nesto trenutno ili do telefona..

1
  • BrankoCibicBrankoCibic

To se desava na sve marke telefona, video sam to do sad x puta... Mi nikada necemo izgubiti pristup play story to ljudi treba sa shvate. NIKADA! Mozemo samo da izgubimo pristup androidu 11 ali ce za vise od godinu dana stvari da se srede verovatno. A ako se ne srede, 98% novih stvari koje ce doci tada huawei moze da doda kroz emui azuriranje...

0
  • HudinitedHudinited

svi dosadasnji telefoni i oni koji izadju do avgusta moci ce da azuriraju gugl ZAUVEK! tako da to je do telefona neki random bug.

1
  • Bane192Bane192

Desilo se i meni ovo danas i na još 2 hua telefona, ali bio sam srećan kad sam video da se desilo i na jednom samsungu :D

0
  • dr_iggydr_iggy

@Bane192 Draže mi je kada ne radi na Samsungu, nego kada radio na mom 😂 Šalim se, naravno.

3
  • dzonidzoni

Mom caletu na m10pro stigao majski patch(mts) . Izgleda da ce i na m20pro za koji dan.

1
  • mackarmackar

danas je bio update i na satu tako da sad ce :D

0
  • dr_iggydr_iggy

Stiže novi update s majskim sigurnosnim zakrpama.

1