Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Koju verziju software-a trenutno imate?

AgimAgim
unete izmene februar 5 Huawei Mate 20 Lite

Koju verziju trenutno imate? imam 8.2.0.138 (C432) sa sigurnosnom zakrpom decembra, ima neku noviju verziju? Hvala i pozdrav

1

Komentari

• AgimAgim

@Ćevo je rekao:
    Prvog februara je stigao update (ja sam na MTS mreži) je stiglo ažuriranje na 8.2.0.140(C432).

hvala za odgovor

1
  • AgimAgim
    I ja danas imam 8.2.0.140, ali na firmware finder ima jos novi update 8.2.0.140 sa February security patch
    0
  • DjomlaDjomla
    Kada ce biti EMUI 9 za huawei mate 20 LITE?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Djomla Trebalo bi u aprilu, ali kada budem imao više informacija objaviću...

2
  • JosidaJosida

Oni su kazali u Q1 ove godine up date za huawei mate 20 lite

0
  • HudinitedHudinited

@Josida Q1 je mozda za kinesko trziste, prvo kina dobija update pa svi ostali kada se huawei uveri da nema problema.

0
  • MirzaMirza

Još ništa od 9.0 za Mate 20 lite?

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene april 8

Komentar obrisan, odnosio se na P20 Lite.

0
  • AgimAgim

Ide vrlo polako, nema nista za android 9

0
  • dragaandragaan

Rano jutros 18.04.2019 stigao update za mate 20 lite MTS mreza SNE-LX1 9.0.1.162

0
  • JosidaJosida

Stigo je 9. 0 za huawei mate 20 lite

3
  • vmmvmm

Vidim da je Update EMUI 9.0 stigao. Zna li neko zasto meni ne stize update?
    Probao sam da ocistim kes memoriju za system update, ali i dalje je nema.
    SNE-LX1

0
  • alexandar92erichalexandar92erich

Ni kod mene još ništa
    EMUI 8.2.0.144 (C432), trebalo bi da bude u narednim danima valjda...
    Zna li se kad se može očekivati 9.1, tek za par meseci ?

0
  • MirzaMirza

Ni kod mene još uvek ništa.

SNE-LX1, MTS mreža

0
  • kizacdkizacd

Takodje nista. Mts je pola pustio update a pola vlasnika nema update i dalje 8.2 emui. Inace brine me samo CUSTC432D1 sta znaci... Da nije neka cust verzija... Da nisu brljali nesto sa telefonima ili neke ploče koje su jeftine ugradjivali...

0

Kod mene takođe verzija CUSTC432D1, inače telefon je kod mts, došao kao nov zamenski od MESC servisnog centra, prvobitni telefon imao problem sa LCD ghost screen, burn in.. Ovaj je stigao sa nalepnicom Huawei Technologies Netherlands.

0
  • kizacdkizacd

Super drago mi je da su ti ga zamenili. Ali kad god sam gledao kod nekoga taj deo info o telefonu, čini mi se da nisam naleta na taj deo. A verzija koja je kod drugarice urađen prelazak na emui 9 nije pisalo kao kod nas... Zato i imam sumnju da je neki drugi tip ili za drugo tržište. Mozda se varam B)

0

Moguće samo to da je za neko drugo tržište, i zato nam kasni update.. Jer kažem ti pisalo je Huawei Holandija.. Takođe preko IMEI sam kucao i video sam da je uvezen u Holadniji, za Huawei Holandija, što se ispostavilo kao tačno jer sam imao i tu nalepnicu na njemu.. Dok recimo prethodni kad sam kucao uvezen je za Srbiju, a uvoznik je bio Roaming electronic Srbija.. A za menjanje bilo je cimanja sa MESC, slao sam im fon dva puta zvao i pisao mejl dok konačno nisu ustanovili sasvim očigledan kvar.

1
  • MilenkoMilenko
    unete izmene 05:58

Pozdrav,
    Da li neko ima info za telenor mrežu. Kada bi mogao biti update i da li je neko već dobio.
    Hvala

0
  • rasostevarasosteva

Ja sam iz Republike Srpske, isto je mts mreza, tj. Mtel i nema jos update-a. Da li je neko dobio danas.

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.