Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

GPU Turbo update

BogarBogar
Huawei P20 Pro
Update je izašao pre par dana. Čitam da je ljudima stigao na honor i p20 uređaje. Meni na p 20 pro još uvek nije stigao... Da li neko ima neke informacije? Neki savet?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@Bogar Samo malo strpljenja, ne dolazi svima u isto vreme. U narednih 30 - 45 dana će stizati... :smile:

pozzz

1
  • BogarBogar
    Nakon apdejta primećujem da baterija traje kraće. Bar za nekih 20%-30%. Pre apdejta baterija je izdržavala dan ipo,a sad izdrži dan... Jel ima neko slična iskustva,ili možda čak neka druga.
    0

@Bogar Hm meni recimo na Mate 10 Pro nema promene u trajanju baterije... Proveriću još sa kolegama, a nadam se da će se javiti još neko da uporedimo....

0
  • BogarBogar
    Znam da kada uključim game acceleration troši više,al i u normalnom modu mi se čini kao da više srče bateriju.
    Ajd baš me interesuju i vaša mišljenja.
    0
  • SlowHandSlowHand
    Da li apdejt popravlja i doradjuje softver za kamere? Koristim Huawei Mate 10 lite. Uzet u Vip-u. Hvala unapred. Pozdrav!
    0
  • BogarBogar
    Po forumima su različite tvrdnje, neki kažu da donosi i apdejt softver, neki kažu da ne donosi ništa, a ima i onih koji kažu da samo pogoršava softver. Ja lično nisam video nikakva poboljšanja...
    0
  • HudinitedHudinited
    Koristim p20 i imam gpu turbo... Baterija tokom normalnog koriscenja je potpuno ista dok se tokom pubg recimo gotovo prepolovila potrosnja... Ranije mi je za celu partiju (ako pobedim) na ultra vukao 20% a sad oko 12-15... Na sam sistem nije imalo uticaja, s tim da bi u toku septembra trebalo da izadje android 9 nije puno ni za to sacekati ko se boji ovog update-a... Moguce da ti trosi vise posle update ali to se resava factory resetom uvek...
    1
    unete izmene avgust 2018.

Kako bi rešili sve nedoumice i pitanja u vezi GPU Turbo update-a, uradili smo detaljni test, pa bacite pogled: https://huaweiforum.rs/discussion/137/gpu-turbo-u-praksi/p1?new=1

Ugodan dan želi vam
    Marko i tim Huawei foruma! :smile:

0
  • gogi81gogi81
    Ja mislim da nam zamazali oci sa ovim updejtom turbo,ne vidim nikakve razlike u grafici
    0
    unete izmene septembar 2018.
    @gogi81 Da li si pročitao test sa gornjeg linka koji sam postavio?
    0
  • Markoni85Markoni85
    Pozdrav, vidim da je nekima ovde stigao update za gpu turbo na mate 10 pro. Meni jos nije,a redovno proveravam azuriranja. Jel zna neko zbog cega nije?
    0

@Markoni85 Da li možeš u privatnoj poruci da mi pošalješ IMEI i Build Number svog telefona?

0