Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Brzo praznjenje baterije na p20 lite

Pozdrav! Koristim p20 lite, u pocetku skeptik ali sada bas, bas zadovoljan, baterija super drzala, nisam zahtevan korisnik... Sistem mi je non stop "nudio" azuriranje ali uvek sam isao na opciju "podseti me kasnije". Jednog dana, detetu sam pustio youtube i posle 10 min telefon se ugasio i krenulo je azuriranje... Pretpostavljam da je klincu izletela "ponuda" za azuriranje i on je prihvatio.. I od tada baterija se brze trosi... Inace, trajala je punih 1,5!!!!!sistem je sada 8.0.0.0.170. Znacio bi mi savet... I sada na svakih 2 min se skine po 1%...a pre je bilo nezamislivo!!!
Tagovano:
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene februar 15
    @Ivan1410984 Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Tvoj problem sa baterijom može da bude zbog mnogo različitih stvari. Za početak da li si pročitao ovaj tekst koji sam postavio pre izvesnog vremena ovde na Forumu: https://huaweiforum.rs/discussion/61/kako-produziti-trajanje-baterije#latest ?
    0
  • dulic993dulic993
    unete izmene mart 3
    Pozdrav, vec sam napravio temu za to i meni se desavalo. Nazalost, on se brze trosi, uvek zatvatam sve aplikacije prinudno da manje trose. Bilo kako bilo, update je kriv za to i to je jedan veliki,, minus" za huawei. Zao mi je sto ovo pricam, telefon sjajno radi, ali update obicno donosi bolju optimizaciju i manju potrosnju, ali ovde nema pomoci. Huawei je s tim upropastio ono najvaznije danas, bateriju. Znam jos njih 3 koje se zale na bateriju za taj model. Nemoj te se uvrediti hiawei Srbija, jednistavno tu pomoci nema. Mnogo sam razocaran al ko mi kriv kad uzimam lite verziju. Srdacan pozdrav
    0