Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

P20 pro gubitak oštrine slike nakon slikanja

Pozdrav, ne znam da li jos netko ima taj problem, ali jaaaako nervira...

Znaci, slika koju vidim na ekranu prilikom slikanja (najvise izrazeno u selfi modu) je super ostra, puna detalja, no kad ju okinem i pogledam kako je ispala, nema ni blizu one ostrine u koju sam gledao..Kada sam kupio uredjaj to je super radilo i sve je bilo kako treba... ja sad moram svaku sliku editirati i rucno dodavati ostrinu da dobijem sliku koju sam i zelio uslikati... Rekao bih da je problem dosao usputno sa azuriranjima softvera....

Nadalje, u whatsapp aplikaciji je taj problem nesto manje izrazen, tako da je ocito softverske prirode problem...
Takodjer, onemugacavanje manualnog blica na prednjoj kameri sa novim softverom isto jako zivcira...

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@Ciclajbek Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Koliko vidim nisu se korisnici do sada žalili na nešto slično, barem ne ovde na Forumu.... Od aplikacija koje koristiš koje sve imaju dozvole za korišćenje kamere? Da li si posle update-a uradio fabričko resetovanje telefona?

0
  • CiclajbekCiclajbek

pa klasicne aplikacije, facebook, mesenger, wap, viber, telegram, instagram....

Nisam radio reset, postavke kamere sam resetirao ali telefona ne

0
    unete izmene februar 18

@Ciclajbek Probaj sa factory resetom, ali pre svega sačuvaj podatke sa telefona (imaš detaljan postupak objašnjen ovde: https://huaweiforum.rs/discussion/32/kako-lako-sacuvati-podatke-sa-huawei-telefona-na-cloud#latest) i nakon resetovanja odaberi opciju da podesiš telefon kao nov, dakle "set as new phone". Malo će ti duže trebati da usnimiš opet sve aplikacije ali ćeš biti siguran da je telefon "čist"....

Javi mi obavezno nakon toga kako radi kamera!

Ukoliko imaš još neka pitanja ili nedoumice - tu smo za tebe! :smile:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma!

0
  • CiclajbekCiclajbek

Ne mogu radi bankovnih aplikacija sve na novo instaliravati.... nemoguce da svaki put kad se azurira softver ja moram nanovo resetirat sve i instalirati

0
    Ne moraš uvek, očigledno ti neki app koji si instalirao u tel. pravi problem... Pretpostavljam da je to... A to ti je jedini siguran način da otkloniš problem software-ske prirode... :smile:
    0
  • HudinitedHudinited
    @Ciclajbek @Huawei Forum i na p20 je isto kao i na skoro svim android uredjajima... Nije problem do telefona nego do samih aplikacija jer ne koriste softver kamere vec svoj... Stoga to je normalno
    0
  • AlexAlex

@Hudinited je rekao:
    @Ciclajbek @Huawei Forum i na p20 je isto kao i na skoro svim android uredjajima... Nije problem do telefona nego do samih aplikacija jer ne koriste softver kamere vec svoj... Stoga to je normalno

slazem se 100% :smile:

0