Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problem sa baterijom

dekideki
unete izmene februar 20 Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav, definitivno imam neki problem sa toliko hvaljenom baterijom MATE 20 pro.
Sve mi je isključeno sem wifija ili podataka kada sam van kuće, telefon ne može da izdrži od npr 9 ujutro do 9 navečer, jako brzo se troši baterija,a pride ništa dodatno nije ukljuceno, lokacija,blutu i slično.

Kada udjem u podesavanja baterije imam 50% i piše da još ima 9h vremena za korišćenje, a znam da pre je bilo više vremena naravno.
Resetovao sam 2x telefon, ono sto mi se promeni jeste upravo taj vremenski period, koji pise u podesavanjima za bateriju, za trajanje baterije. Posle resetovanja npr za 50% baterije piše 50 sata otprilike.
Ali nakon određenog perioda posle restarta, telefon počinje i dalje da troši solidno brzo bateriju i da se smanjuje to prikazano vreme za trajanje baterije.

Sad da li ja imam neka prevelika očekivanja za ovu bateriju, ne znam, ili postoji problem.
Pozdrav. Nadam se da ću rešiti ovaj problem nekako..

EDIT: I da, na telefonu imam samo par aplikacija FB, viber i to je to. Instagram sam obrisao jer mi se pojavi obavestenje da trosi dosta baterije, pa sam ga izbrisao kontam da će se baterija srediti, ali ništa od toga nažalost.

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@deki Da li možeš da mi napišeš koja je verzija OS-a koji koristiš? Da li si išao u opcije za bateriju i uključio možda neki od modova (performance mode npr.)?

0
  • dekideki
    unete izmene februar 20

EMUI verzija 9.0.0
    Android verzija 9

Ništa nije uključeno, telefon bukvalno za youtube, internet i fejs se koristi :hushed:

0
    Build number?

Sigurno je u opcijama za bateriju sve isključeno?
    0
  • dekideki
    unete izmene februar 20

9.0.0.187(c432e10r1p16) gpu trubo (šta mu to znači)

Isključenp je sve u opcijama jedino ukljucim nekad ovaj rezim za ustedu energije al nema vajde od njega :D

0
  • LacaracLacarac

Ako ništa drugo pokušaj factory reset, i ako ti o5 bude sisao bateriju, moraš raditi reklamaciju

0
    Slažem se sa @Lacarac nešto mi je tu sumnjivo, bolje ga odnesi u servis da provere bateriju.
    0