Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Huawei P30 vs Samsung Galaxy S10

Komentari

• stexi95stexi95
    Mislim P30 😉 Huawei No.1..
    0
  • DjoleDjole

Ако испоштују устав и ставе ћирилицу у избор за писмо корисничког интерфејса, можда и наручим. Овако, нека, хвала.

0
  • AlexAlex

@dule2303 je rekao:
    Mislim da kad bi softverska podrska bila bolja ne bi im bilo kraja,ovako..... Mada mozda i uradim preorder ali cekam da vidim kako ce izgledati i sta ce imati novo

a na sta mislis kada kazes softverska podrsa? I Samsung i Huawei izbacuju otprilike update-ove u istim razmacima dok Apple ja mislim jednom u 6 meseci. Ispravite me ako gresim :smile:

0
  • AlexAlex

Samsung mi deluje kao odlican telefon ali iskreno nista revolucionarno nisam video, da vidimo kakav ce biti P30 pa onda da uporedimo :smile:

2
  • HudinitedHudinited
    unete izmene februar 22
    Trenutno, iskreno taj UI koji je samsung doneo mnogo je bolji od EMUI-a, naravno subjektivno misljenje, ali gledajuci kako Note 9 parira i po brzini i bateriji nakon update-a Mate 20 pro, i gledajuci prve testove gde S10 + ostane na 10-15% baterije gde se mate ugasi jasno je na sta mislim. Svaka cast Huawei u na kamerama dizajnu i hrabrosti da pariraju i da se probiju ali ljudi treba nam software koji to sve prati i naravno bar meni licno, mogucnost otkljucavanja bootloader a jer ako kompanija odbija da se prilagodi korisniku, a korisnik je dao novac za uredjaj, zasto ne bi imao potpunu slobodu nad uredjajem? @Alex samsung je doneo konkretne promene dok EMUI sa 8 na 9 cini se da je cak i gladniji,a gotovo isti, cak su neke stvari pokvarili...
    1
  • AlexAlex

@Hudinited je rekao:
    Trenutno, iskreno taj UI koji je samsung doneo mnogo je bolji od EMUI-a, naravno subjektivno misljenje, ali gledajuci kako Note 9 parira i po brzini i bateriji nakon update-a Mate 20 pro, i gledajuci prve testove gde S10 + ostane na 10-15% baterije gde se mate ugasi jasno je na sta mislim. Svaka cast Huawei u na kamerama dizajnu i hrabrosti da pariraju i da se probiju ali ljudi treba nam software koji to sve prati i naravno bar meni licno, mogucnost otkljucavanja bootloader a jer ako kompanija odbija da se prilagodi korisniku, a korisnik je dao novac za uredjaj, zasto ne bi imao potpunu slobodu nad uredjajem? @Alex samsung je doneo konkretne promene dok EMUI sa 8 na 9 cini se da je cak i gladniji,a gotovo isti, cak su neke stvari pokvarili...

iskren da budem po meni ni jedan proizvodjac vec neko vreme nije doneo nista revolucionarno, brzi procesori, malo bolje kamere i malo bolji ekrani ali nije bilo neke prevelike inovacije. Nadam se da ce se to promeniti u skorije vreme...

2
  • milosv1784milosv1784
    unete izmene februar 24

Evo jednog slikovitog poređenja, mada pošto P30 još zvanično nije pušten u prodaju pitanje da li je verodostojno poređenje :wink: :

1
  • HudinitedHudinited
    @Alex po meni se promenilo sad sa Mate X ... Ne znam za tebe ali meni je to sad skroz druga dimenzija, cena jeste visoka ali je napokon cini mi se napravljen veci korak... Prvo ekran,pa princip koriscenja primarne kamere kao selfi, pa punjenje od 85% za 30 min i to 4500 mah... Pa na sve to bez bilo kakve rupe ili izreza u ekranu, zanimljivim dizajnom i posve solidnom futrolom koja kad se stavi i ne zna se da je foldable i cini mi se da ga savrseno cuva... Pritom nisam video zvucnik... Ako bog da koristice ekran kao zvucnik kao i LG g8 😂
    0
  • AlexAlex

@Hudinited je rekao:
    @Alex po meni se promenilo sad sa Mate X ... Ne znam za tebe ali meni je to sad skroz druga dimenzija, cena jeste visoka ali je napokon cini mi se napravljen veci korak... Prvo ekran,pa princip koriscenja primarne kamere kao selfi, pa punjenje od 85% za 30 min i to 4500 mah... Pa na sve to bez bilo kakve rupe ili izreza u ekranu, zanimljivim dizajnom i posve solidnom futrolom koja kad se stavi i ne zna se da je foldable i cini mi se da ga savrseno cuva... Pritom nisam video zvucnik... Ako bog da koristice ekran kao zvucnik kao i LG g8 😂

da da, slazem se. Mislio sam na serije S, P i Mate. Fold i Mate X su potpuno nesto novo i najzad telefoni koji nesto bitno menjaju

2