Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Probija displej GT

nice1nice1
Watch GT
Da li još neko ima problem sa probijanjem brightness-a prilikom pokretanja displeja na satu?
Ekran probija kao da bljesne na MAX pa se stabilizuje. To se dešava u svim varijantama, na pokret ruke ili na pritisak tipke. Kao da senzor ne radi kako treba. Pokušao sam sa varijantom da isključim AUTO i podesim na fiksnu vrednost isto se desava. Reset sata nije rešio problem.
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@nice1 Meni se tako nešto nikad nije dešavalo. Odnesi ga u najbliži ovlašćeni servis da pogledaju u čemu je problem...

0
  • AlexAlex

ja imam GT ali nemam taj problem. Mozda da napravis klip pa da vidimo kako to izgleda. Jel ti tako od pocetka ili je vremenom poceo to da radi? Proveri i da li imas update softvera za sat :smile:

0
  • nice1nice1
    Update je odrađen bez problema tri puta. Osim tog probijanja nema drugih problema sa satom. Napraviću video.
    0
  • nice1nice1
    unete izmene februar 26
  • AlexAlex

sada razumem na sta mislis. Ja bih ovo slao na servis da sam na tvom mestu. Meni ovo lici na softver, mozda bih prvo probao opet sa resetom sata (factory reset) i resetovao bih health aplikaciju u telefonu. Pa ako to ne pomogne onda u servis :smile:

0
  • nice1nice1
    Trenutno je uparen sa P10 Plus telefonom (Mate je u servisu). Mada mislim da nije bitno sa kojim telefonom je sat uparen.
    0
  • AlexAlex

@nice1 je rekao:
    Trenutno je uparen sa P10 Plus telefonom (Mate je u servisu). Mada mislim da nije bitno sa kojim telefonom je sat uparen.

aha, vidis to je isto bitna informacija, mozda ti je bolje da sacekas Mate pa onda da probas da vidis. :smile:

0
  • nice1nice1
    Meni je logicno da pokretanje displeja na satu nema nikakve veze sa telefonom, mislim na senzor svetla. Ali moguce je da gresim. Inace sat je samo 5-6 dana bio uparen sa Mate 20 Pro. Nakon toga je povezan sa P10 Plus.
    0
  • AlexAlex

@nice1 je rekao:
    Meni je logicno da pokretanje displeja na satu nema nikakve veze sa telefonom, mislim na senzor svetla. Ali moguce je da gresim. Inace sat je samo 5-6 dana bio uparen sa Mate 20 Pro. Nakon toga je povezan sa P10 Plus.

pazi, ja ne tvrdim da je to. Meni na to lici e sad da li sam u pravu to je pitanje. Mom drugaru se recimo na telefonu zacrneo displej i nije reagovao ni na sta. Mislio je da je otisao ekran, odneo ga na servis a tamo mu samo ubacili novi softver i sve bilo ok, zato i kazem nikad ne mozes unapred da znas sta je pa je bolje probati prvo sve varijante :smile:

0
  • ceda333ceda333
    > @nice1 je rekao:
    > Meni je logicno da pokretanje displeja na satu nema nikakve veze sa telefonom, mislim na senzor svetla. Ali moguce je da gresim. Inace sat je samo 5-6 dana bio uparen sa Mate 20 Pro. Nakon toga je povezan sa P10 Plus.

Nema veze to sa telefonom. Meni je bio uparen sa Samsung Note 4 jedan duži period i bez ikakvih problema.
    0