Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Skener otiska prsta preko temperglass-a na ekranu

BrankoCibicBrankoCibic
unete izmene februar 23 Huawei Mate 20 Pro
Nemam nikakvu diskusiju na ovu temu pa reko da otvorim... Interesuje me da li imate temperglass na ekran ili foliju i kako radi skener otiska prstiju tad? Kod mene je folija i super funkcionise
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@BrankoCibic Hvala ti na otvaranju zanimljive teme! :smile: Samo ću promeniti naslov da bude adekvatniji.

Trebalo bi da radi isto, ali bilo bi dobro da vidimo iskustva različitih korisnika....

1
  • ceda333ceda333

Ja nisam imao staklo za konkretan model, ali sam samo prislonio staklo od nekog Samsunga i radilo je, a da ga pritom nisam ni zalepio.
    Čekam da mi stigne iz kine zakrivljeno, naručio sam par komada za razervu.

0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Ovde mozemo da napisemo i sve vezano za hardver... Koristio sam vec temperglass ali je bio zalepljen samo po ivicama ekrana i skinuo sam ga... Nije mi se dopadalo kako je ekran postao 'neosetljiv' zbog debljine stakla i skener je bio dosta neprecizan... Mozda u 40% slucajeva... Sad sam narucio 2 razlicita sa aliexpresa, ispod jednog se sipa tecnost pa staklo o drugo je klasicno...
    0
  • lukaluka
    > @BrankoCibic je rekao:
    > Ovde mozemo da napisemo i sve vezano za hardver... Koristio sam vec temperglass ali je bio zalepljen samo po ivicama ekrana i skinuo sam ga... Nije mi se dopadalo kako je ekran postao 'neosetljiv' zbog debljine stakla i skener je bio dosta neprecizan... Mozda u 40% slucajeva... Sad sam narucio 2 razlicita sa aliexpresa, ispod jednog se sipa tecnost pa staklo o drugo je klasicno...

Ja sam imao Nilkin, 11 EUR na Aliju, isto se lepi samo po ivicama... Skener je radio dobro, ali je osetljivost na dodir otišla dodjavola.
    Ako ima neko preporuku stakla da pokriva i ivice a da pri tome ne uništi upotrebljivost, molim za preporuku?
    0