Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Mate 10 lite ažuriranje

Pozdrav svima.

Već skoro godinu dana koristim uređaj naveden u naslovu diskusije i veoma sam njime zadovoljan.
Ali, zanima me jedna stvar:
S obzirom da je ovaj model star skoro 2 godine, do kada će imati podršku u vidu ažuriranja? Pored toga me interesuje da li će dobiti nadogradnju na Android i EMUI 9?

U napred se zahvaljujem na odgovoru.

Srdačan pozdrav!
Tagovano:
1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@Zile1991 Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Čim budem imao neke konkretne informacije javljam.

Ukoliko imaš još neka pitanja i nedoumice - tu smo za tebe!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma! :smiley:

0
  • malik_tintilinicmalik_tintilinic
    Da, doslo je azuriranje nedavno na mate 10 lite nakon 4 mjeseca. Osim sigurnosnog patcha dosla je i navigacija gestama. Sto se tice azuriranja, Huawei je los po tome narocito u srednjem rangu uredjaja, a niski da ne spominjem. Tako da, mozda bude, a mozda i ne.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    @Zile1991 Na žalost ne verujem da će biti bilo kakvih ažuriranja na novi Android i EMUI9.

Ako se nešto promeni javićemo.
    0
  • AlexAlex

koliko se meni cini, nije jos ni Mate 20 Lite dobio azuriranje, bar po onome sto su pisali ljudi na forumu. Zbog toga i ne verujem da ce 10-ka dobiti, bar ne u skorije vreme. :smile:

0