Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Notifikacija

Svaki put kada dobijem poruku kada mi je telefon zakljucan, stigne mi obavestenje - Sadrzaj je sakriven.
Da li mozda znate kako mogu da podesim telefon da vidim ime posiljaoca i poruku koju mi je poslao?
Pokusao sam da u podesavanjima za svaku aplikaciju promenim - Obavestenje ekrana za zakljucavanje u prikazi ali se nista nije promenilo.
Hvala!
0

Komentari

• milosv1784milosv1784

Moguće da si nešto zeznuo u dozvolama za sms, jel si probao da resetuješ podešavanja za poruke?

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@Marko Da li ti je to samo za poruke ili za sve notifikacije koje ti stižu na telefon?

Mislim da ima veze sa Smart Lock opcijom (Nalazi se u Security & Privacy). Probaj da je isključiš ako ti je uključena i sve u vezi sa njom pa mi javi da li se tada vide notifikacije.

0
  • MarkoMarko
    Nemam Smart lock opciju. Imam samo Smart unlock - Unlock with Bluetooth device.
    To mi se desava sa svim aplikacijama preko kojih dobijam poruke, ne samo SMS.
    0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene mart 1
    Kod mene na Mate 20 Pro (EMUI 9) ovo podešavanje je pod: Podešavanja/Obaveštenja/Obaveštenja ekrana za zaključavanje. Imam tri opcije: Prikaži, Ne prikazuj i Prikaži, ali sakrij sadržaj. Kod tebe je možda nešto drugačije, ali, nadam se da ćeš se snaći.
    2