Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Ukloniti kameru sa lock-screen-a

mirchemirche
unete izmene mart 1 Huawei Mate 10 lite
Pozdrav. Imam problem koji mi smeta i bode oci a verujem da je lako resivo jer sam pre to ugasio.
Naime resetovao sam aparat i sada kada zakljucam displej u desnom uglu mi stoji kamera, a pre sam to bi nekako iskljucio. Sada nznm kako 🤪
Ako neko zna neka pomogne.
Hvala unapred
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene mart 1

@mirche Jel si probao sledeću stvar:

Nađeš aplikaciju "Themes" (Teme) na svom telefonu. Zatim u njoj ideš na opciju customize pa u lock screen style. Tu samo odabereš (download-uješ) temu koja nema ucrtanu na sebi shortcut kamere :smile:

P.S. Da ti olakšam, u prilogu sam ti napravio galeriju koju redom pratiš kako bi video putanju kako bi došao do te opcije...

Ukoliko imaš još neka pitanja i sugestije - tu smo!

Ugodno veče želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma! :smile:

2
  • mirchemirche
    Sada cu da probam. Hvala 🙂
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@mirche Ništa, javi da li si uspeo... :smile:

0
  • mirchemirche

Resio sam bas kao sto ste napisali, ali nije to to 🤔
    Sada imam onu opciju u donjem delu ekrana sa nekoliko brzih aplikacija, a znam da sam imao originalnu temu i iskljucene sve te dodatne f-je. 😎 I sada mi je originalna tema, samo sam promenio izgled aplikacija (sve su okrugle) 🤪 Hvala

0
  • milosv1784milosv1784
    unete izmene mart 23

Misliš promenio si izgled "ikonica" za aplikacije? :smile: Druže sve što pričaš zavisi samo od teme koju si odabrao, a možeš i u okviru teme da podešavaš šta želiš od pozadina do ikonica itd... Najbolje odaberi defult temu i samo menjaj wallpaper-e (fotke na pozadini ekrana) i vozi, kod mene je tako i nikad nisam imao nikakvih problema.... :wink:

0