Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Uniformnost ekrana, mrlje - dark patches

1235»

Komentari

• NemavezeNemaveze

@Hudinited 👌👌👌

1
  • crushercrusher

@nedeljkovicpedja90 evo prednosti drugog telefona. Izvinjavam se zbog ovog linka sa youtube:

Huawei Mate 20 Pro

0
  • dr_iggydr_iggy

Feneomenalno kojom brzinom radi face recognition :p Sa Mate 20 Pro bi mogao da pokušava do sutra :D

0
  • nedeljkovicpedja90nedeljkovicpedja90

@elvir @dr_iggy jako glupavi argumenti, pogotovo za nekog ko tvrdi da poznaje tehnologiju. Face unlock ( oni koji su bazirani samo na kameri , ne govorim o naprednoj tehnologiji koja koristi mapiranje lica ) je oduvek bio NESIGURAN. Uporedite ultrasonic fingerprint sa onim na Mate 20 Pro, ili One Plus 6T.

Jako losi argumenti :smile:

U svakom slucaju, drago mi je sto ste zadovoljni sa Huawei, ja sam napravio gresku sto sam uopste i prelazio sa Samsunga. Slagao bih kada bih rekao da mi ne nedostaje ona baterija sa Mate ( koristim S10, ne S10+ verziju ) i dedicated night mode. Iskreno se nadam da ce Samsung ove godine izbaciti i svoju verziju nocnog moda.

Radujem se izlasku P30 serije, jer verujem da ce napraviti veliki boom u polju fotografije. Sutra je veliki dan za mobilnu tehnologiju. Ali i dalje ostajem pri tome da sam daleko zadovoljniji sa svojim Samsungom nego sto sam bio sa Huaweiom :smile:

Svako dobro.

2
  • crushercrusher

Nisu to argumenti nego samo da kažem koliko loše radi i Samsung (Nisu ubacili procesore koje su najavili na naše tržište). Ma da ovo nije tema za to tako da idem na Off Topic.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • HudinitedHudinited
    unete izmene mart 25

Ljudi molim vas nemojte vise... To je beskonacno ponavljanje kao i Apple fanu objasnjavati da je iPhone daleko od savrsenog. Nije vredno toga. Drago mi je sto ga je telefon usrecio u svakom slucaju. Lepota mogucnosti slobodnog izbora.

1
  • dr_iggydr_iggy

@Huawei Forum obećao lock, pa ništa :)

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@dr_iggy Ma žao mi da zatvaram kad su se ljudi ovako lepo raspričali... :wink:

1
  • crushercrusher

@Huawei Forum ko šta sada ima da kaže za kameru
    https://www.youtube.com/c/InventionsTVofficial/live

Huawei Mate 20 Pro

1
  • crushercrusher

Ja ne mogu da verujem šta su napravili od telefona i sa ovim naočarima.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene mart 27

@elvir @nedeljkovicpedja90 @dzeki @Hudinited Idete previše u off u ovoj temi, ako želite otvorite slobodno novu temu o P30 ili o poređenju telefona, Ovo je poslednja opomena. Bez ljutnje nadam se da me razumete, mora da postoji neki red na Forumu.

0
  • HudinitedHudinited

@Huawei Forum to sam i zeleo da kazem poslednjim postom i ne ljutim se ali nzm cemu meni opomena?

0
  • nice1nice1

Izvinjavam se za off, ko je zainteresovan moze pogledati moj slucaj u temi - Huawei Mate 20 Pro "nesaobraznost nije utvrdjena" i moj poslednji post od danas. Ako neko ima neki predlog sta dalje da radim, kome da se obratim itd slobodno moze u inbox da mi posalje. Hvala

0