Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Uniformnost ekrana, mrlje - dark patches

1235»

Komentari

• NemavezeNemaveze

@dzeki, da u pravu si, to sam zaboravio da napomenem, kod S10 je dosta manji edge.

0
  • dzekidzeki

Jucer kada sam uzeo tel posto sam radio zamenu za s9, covek me pita kako radi tel, ja kazem perfektno, i on pogleda i vidi da je tel radio bez restarta ili iskljucivanja 1953sata. Ja sam Mate 20 pro restartovao sinoc zato sto se desilo da nece da preuzme app sa google play matketa, i sada jer je izbacio sim tj nije je prrpoznavao.
    Nadam se da ovo nije uobicajeno, jer znam da je mate 10 pro radio perfektno.
    Sto se tice baterije perfektna, 2x bolja od s9 (i vise), kameru sam koristio ceo dan i fotkao, kao sa s9 za ceo mesec. A i deca mi unistise bateriju jer ozivljavamo sve plisane igracke :) i on je na 40%

0
  • nedeljkovicpedja90nedeljkovicpedja90

Ja danas presao na S10 :smile: mojoj sreci nema kraja! :smile: pozdrav za ceo Huawei forum i srecno!

1
  • BrankoCibicBrankoCibic

Ni moj BOE ekran nije kao na snimku... Mozda su losiji BOE ekrani od LG-a ali barem nema hulka... Da je BOE toliko los proizvodjac ekrana ne bi jabuka pregovarala sa njima oko snabdevanja svojih telefona...

0
  • nice1nice1

Ovde svi imaju BOE koji je bolji nego na snimku. A moj BOE za koji tvrdim da nije ispravan i koji je isti kao na snimku ovde je proglasen za dobar :D

0
  • NemavezeNemaveze

@nice1, mislim da ti jedini ovde nisi imao srece sa ekranom. Baci to smece i predji na S10/S10+.

0
  • nice1nice1
    unete izmene mart 18

@Nemaveze 09.01. uzeo tel. na ugovor u mts - u, od 15.01. telefon nije kod mene (prva reklamacija), posle 2 dana licno preuzeo i odneo u drugi servis (druga reklamacija), njihovo zavlacenje preko 20 dana "cekaju odgovor proizvodjaca", slao mail-ove mts-u i huawei podrsci - nista zavlacenje, 25.02. preuzeo tel. i odneo u mts (treca reklamacija), 06.03. podneo zahtev za raskid ugovora i jos uvek cekam. Naravno da Huawei vise necu uzimati. Ovo nema ni na buvljaku...

0
  • NemavezeNemaveze

@nice1, da sam ja u tvojoj situaciji, verovatno bi bio deset puta rigorozniji prema servisu, operateru i svima ostalima koji pokusavaju da me namagarce. Malo sam bio ironican kad sam ti rekao da uzmes S10/S10+. I dalje tvrdim da je tebe i ostalih nekoliko korisnika zadesila losa sreca sa prvim modelom Mate 20 Pro pa ste porali proci svu tu torturu sa operaterom, servisom... Ja nisam bio lose srece i iz prve sam dobio telefon kakav treba i da dobijem, znaci bez ikakvih problema sa ekranom i odgovorno tvrdim da S10/S10+ nije nista bolji, naprotiv ovaj Mate 20 Pro je i po izgledu bolji i mocniji telefon.

0

S10+
    -bolji ekran
    -lepsi dizan
    -bolje kamere
    -mnogo bolji software
    -drzi cenu
    -ultrasonic fingerprint
    -duze traje baterija
    -daleko bolja prednja kamera
    -koristan always on display
    -bolji zvucnici
    -fast wireless charging
    -headphone jack
    -7nm ili 8nm procesor ( Snapdragon / Exynos )
    -bolji GPU

Mate 20 Pro
    -night mode
    -fast charging
    -7nm procesor

To su prednosti ovih telefona. Iz ugla nekoga ko poznaje telefone poprilicno dobro.

0
  • dr_iggydr_iggy

@nedeljkovicpedja90 Da te podsetim, tema je Uniformnost ekrana, mrlje - dark patches. To nema stvarno nikakve veze sa poređenjem prednosti i mana Mate 20 Pro i S10+.

0

@dr_iggy nadovezao sam se na komentar od @Nemaveze da je Mate 20 Pro generalno bolji uredjaj...

0
  • HudinitedHudinited

@nedeljkovicpedja90 isto kao sto S9/+ drzi cenu. pricas o telefonu koji jedva da je izasao i to u offtopic-u bez ikakvog nagovestaja ili moram malo da skrenem sa teme bla bla. Kad si toliko srecan sa S10 super, napisao si shvatili smo. a sada cu ja da skrenem sa teme i tebi odgovorim onako javno.

S10+
    -bolji ekran - svakako, samsung je uvek i bio top ali nije WOW bolji
    -lepsi dizan - stvar ukusa i to ne mozes da pricas objektivno to moze biti samo tvoje subjektivno misljenje. kao sto je i moje subjektivno da je ta punch hole situacija odvratna.
    -bolje kamere - hahaha ok, ako ti tako kazes, iako to mnogi iskusni jutjuberi i forumi smatraju soft kamerom i kamerom nesto bolje od midranje uredjaja mada mozda softverski samsung to ispravi.
    -mnogo bolji software - tu se slazem sa tobom ali i to je stvar kome se sta svidja i nema objektivnosti.
    -drzi cenu - telefon se u nekim prodavnicama jos nije ni pojavio a njegov predhodnik nije drzao cenu.
    -ultrasonic fingerprint - nesto brzi ali i osetljiviji na : prljavu,mokru ruku i ogrebotinu na ekranu pa ne smatram to kao prednost ... 0.2 Sekunde mi ne menjaju zivot dok jedna ogrebotina....
    -duze traje baterija - pa kupi nov mate 20 pro duze ce trajati nego na polovnom, logika valjda
    -daleko bolja prednja kamera - druga stvar u kojoj se slazem.
    -koristan always on display - treca stvar u kojoj se slazem
    -bolji zvucnici - cetvrta stvar.
    -fast wireless charging - oba telefona.
    -headphone jack - svaka cast samsungu sto ga je zadrzao.
    -7nm ili 8nm procesor ( Snapdragon / Exynos ) - samo 7nm i isto za sva trzista mi se cini kao bolje i pouzdanije od podeljenog telefona.
    -bolji GPU - i dalje zavisi od chipseta ali generalno da.

ali u jednom si jako pogresio. telefoni koji se porede su : MATE 10 PRO- NOTE 8, P20/PRO - S9/+ , MATE 20 PRO - NOTE 9. P30/PRO-S10/+, MATE 30 (ILI KAKO GOD SE ZVAO)-NOTE 10 (ILI KAKO GOD SE ZVAO)..... koliko samo trolujes i spamujes za taj samsung. kupio si zadovoljan si super. zasto onda i dalje hejtujes mate 20 koji je btw PROSLOGODISNJI MODEL I ODGOVOR NA NOTE 9?

2
  • dr_iggydr_iggy

Htedoh i ja nešto slično da napišem, ali nisam imao više snage da ulazim dublje u offtopic :)

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Momci zamolio bih vas da se držite teme, dakle otvorite novu temu sa poređenjem telefona ovo je tema o problemima na ekranu m20 pro.

Buduće postove koji idu u off ću brisati.

Hvala na razumevanju. 😊

0
  • NemavezeNemaveze

@Hudinited 👌👌👌

1
  • crushercrusher

@nedeljkovicpedja90 evo prednosti drugog telefona. Izvinjavam se zbog ovog linka sa youtube:

Huawei Mate 20 Pro

0
  • dr_iggydr_iggy

Feneomenalno kojom brzinom radi face recognition :p Sa Mate 20 Pro bi mogao da pokušava do sutra :D

0

@elvir @dr_iggy jako glupavi argumenti, pogotovo za nekog ko tvrdi da poznaje tehnologiju. Face unlock ( oni koji su bazirani samo na kameri , ne govorim o naprednoj tehnologiji koja koristi mapiranje lica ) je oduvek bio NESIGURAN. Uporedite ultrasonic fingerprint sa onim na Mate 20 Pro, ili One Plus 6T.

Jako losi argumenti :smile:

U svakom slucaju, drago mi je sto ste zadovoljni sa Huawei, ja sam napravio gresku sto sam uopste i prelazio sa Samsunga. Slagao bih kada bih rekao da mi ne nedostaje ona baterija sa Mate ( koristim S10, ne S10+ verziju ) i dedicated night mode. Iskreno se nadam da ce Samsung ove godine izbaciti i svoju verziju nocnog moda.

Radujem se izlasku P30 serije, jer verujem da ce napraviti veliki boom u polju fotografije. Sutra je veliki dan za mobilnu tehnologiju. Ali i dalje ostajem pri tome da sam daleko zadovoljniji sa svojim Samsungom nego sto sam bio sa Huaweiom :smile:

Svako dobro.

2
  • crushercrusher

Nisu to argumenti nego samo da kažem koliko loše radi i Samsung (Nisu ubacili procesore koje su najavili na naše tržište). Ma da ovo nije tema za to tako da idem na Off Topic.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • HudinitedHudinited
    unete izmene mart 25

Ljudi molim vas nemojte vise... To je beskonacno ponavljanje kao i Apple fanu objasnjavati da je iPhone daleko od savrsenog. Nije vredno toga. Drago mi je sto ga je telefon usrecio u svakom slucaju. Lepota mogucnosti slobodnog izbora.

1
  • dr_iggydr_iggy

@Huawei Forum obećao lock, pa ništa :)

0

@dr_iggy Ma žao mi da zatvaram kad su se ljudi ovako lepo raspričali... :wink:

1
  • crushercrusher

@Huawei Forum ko šta sada ima da kaže za kameru
    https://www.youtube.com/c/InventionsTVofficial/live

Huawei Mate 20 Pro

1
  • dzekidzeki
  • crushercrusher

Ja ne mogu da verujem šta su napravili od telefona i sa ovim naočarima.

Huawei Mate 20 Pro

0
    unete izmene mart 27

@elvir @nedeljkovicpedja90 @dzeki @Hudinited Idete previše u off u ovoj temi, ako želite otvorite slobodno novu temu o P30 ili o poređenju telefona, Ovo je poslednja opomena. Bez ljutnje nadam se da me razumete, mora da postoji neki red na Forumu.

0
  • HudinitedHudinited

@Huawei Forum to sam i zeleo da kazem poslednjim postom i ne ljutim se ali nzm cemu meni opomena?

0
  • nice1nice1

Izvinjavam se za off, ko je zainteresovan moze pogledati moj slucaj u temi - Huawei Mate 20 Pro "nesaobraznost nije utvrdjena" i moj poslednji post od danas. Ako neko ima neki predlog sta dalje da radim, kome da se obratim itd slobodno moze u inbox da mi posalje. Hvala

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.