Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Update

Stigo nov update... Nema nova lica ali cini mi se da je malo tecniji meni, mozda mi se cini... Kaze da poboljsava vremensku prognozu, videcemo....
0
«1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Super, piši utiske kada istestiraš.... :smile:

0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Iskreno nista konkretno ne vidim da je poboljsano...
    0
  • dr_iggydr_iggy

Meni se čini da se popravila potrošnja baterije. Za nekih 24h od punjenja, kod mene je betrija sa 100% došla na 95%.

1
  • dr_iggydr_iggy

Mislim da su u odnosu na prošlu verziju softvera promenili i izgled Timer prikaza.

2
  • AlexAlex

I meni se cini da je baterija bolja nakon update-a. Ni ja ne vidim nista drugacije ali imam utisak da je baterija bila fokus mada je na detaljima update-a pisalo da sada tacnije radi pracenje rada srca i ostalih parametara koje sat prati

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Interesuje me da li postoji opcija u planu, da kad se azurira vremenska prognoza, sat preuzme podatke i sam ih menja na svaki sat narednih 24 ili makar 12 sati? Retko kome je gps ukljucen stalno, a imamo vremensku prognozu koja je prakticno nesposobna na satu...

0

@BrankoCibic Nemam konkretno informacije o tome, ali proveriću pa javljam. :smile:

0
  • dr_iggydr_iggy

Jutros stigao update, po changelogu bih rekao da uskoro stiže ono što je najavljeno juče pri predstavljanju novih varijanti sata. Inače, nisam primetio nikakve vidljive promene.

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Update koji najavljuje nesto sredinom aprila... Sta reci... Ne mogu da ubace neko lepo lice orjentisano na sport... Strasno

0
  • dr_iggydr_iggy

Upravo to i rade, dodaju ne pojedinačna nova lica, nego Watchface Market kao opciju, pa će valjda za svakoga biti ponešto.

0
  • dr_iggydr_iggy

Danas stigao novi update za sat. Iako ne piše da ima nekih većih izmena, vidim da je dodat triatlon mod. Kod mene još nema Watch Face Market-a, pretpostavljam da to stiže sa Huawei Health update-om.

2
  • BrankoCibicBrankoCibic

Stigo je market sa ovim updateom... Pogledaj u helth aplikaciji. Svako lice se posebno instalira. Konacno dobar upadte!

0
  • dr_iggydr_iggy

Gledao, ali nemam tu opciju u Health aplikaciji, verzija 9.0.4.387.

1
  • kutijagrehakutijagreha

Konacno se setili da ubace kastomizaciju.

Drago mi je da Huawei slusa moja primedbe B)

0
  • Zoltan1Zoltan1

Stigao update ali samo 1.58 mb

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Colorful lice ne pokazuje broj koraka a trebalo bi.

0
  • PatrikPatrik

Pozdrav drugari. Da li neko moze da mi kaze zasto ne vidim nova lica?
    Vidim i ovde komentare da neko ima a neko nema tu opciju.
    Sve mi je azurirano, health prikazuje nove slike, cak i help objasnjava kako instalirati, ali njih jednostavno nema.
    Hvala.

1
  • dr_iggydr_iggy

Na Huawei UK forumu sam pročitao da bi Watch Face Market trebalo da radi na Health verziji 9.0.4.387 i višoj i i verziji softvera za sat 1.0.7.36. Ja imam oba uslova ispunjena, ali ova opcija kod mene još nije omogućena.

1
  • DamjanDamjan
    unete izmene april 21

Isto sam dobio novi update 1.0.7.36 i imam najnoviju huawei health aplikaciju ali watch face store se nije pojavio i dalje.. bas glupost
    Mozda u Srbiji i ne planiraju da puste watch store...

1
  • BrankoCibicBrankoCibic

Store ima u Srbiji jer ga ja imam... Trebalo bi admin da se oglasi sa nekim objasnjenjem zasto neki korisnici imaju problema...

0
  • DamjanDamjan

Bilo bi dobro kad bi neko od admina objasnio o cemu je rec da neko ima a neko ne u Srbiji. Znaci da nije do regiona onda ako neko vec ima.

0
  • PatrikPatrik

Mozda da ovi koji imaju napisu neke podatke: koji operater, koji jezik koriste, koja regionalna podesavanja...

0
  • dr_iggydr_iggy

@BrankoCibic Imaš Novi model, Active, ili stari GT?

0

Probaću da saznam zašto se to dešava, zaista čudno da neki dobijaju, a neki ne.

3
  • JosidaJosida

Sne lx1 mi je model fona

0

@Josida To nije važno, mnogo je bitnije koji ti je model sata tj. koji software je na njemu i koju verziju Health aplikacije koristiš.

0
  • manufakturastilmanufakturastil

_

K
    atastrofa. I ja čekam market ko ozebo sunce, a ono ništa....

0
  • dr_iggydr_iggy

Ja sam već napisao za moj slučaj :) Model sata je GT-1CE, verzija softvera za sat 1.0.7.36, Huawei Health app verzija 9.0.4.387, uputstvo za korišćenje Watch Face Store je dato u Help sekciji aplikacije, ali nema opcije u samoj aplikaciji.

0
  • manufakturastilmanufakturastil

Takođe. Isti problem.

0
  • dr_iggydr_iggy

@Huawei Forum Reci tamo neku lepu reč za nas, dobri su momci, ali nestrpljivi, a mnogo im se dopala nova opcija... :D

1
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.