Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Update

Stigo nov update... Nema nova lica ali cini mi se da je malo tecniji meni, mozda mi se cini... Kaze da poboljsava vremensku prognozu, videcemo....
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Super, piši utiske kada istestiraš.... :smile:

0
  • BrankoCibicBrankoCibic
    Iskreno nista konkretno ne vidim da je poboljsano...
    0
  • dr_iggydr_iggy

Meni se čini da se popravila potrošnja baterije. Za nekih 24h od punjenja, kod mene je betrija sa 100% došla na 95%.

1
  • dr_iggydr_iggy

Mislim da su u odnosu na prošlu verziju softvera promenili i izgled Timer prikaza.

2
  • AlexAlex

I meni se cini da je baterija bolja nakon update-a. Ni ja ne vidim nista drugacije ali imam utisak da je baterija bila fokus mada je na detaljima update-a pisalo da sada tacnije radi pracenje rada srca i ostalih parametara koje sat prati

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Interesuje me da li postoji opcija u planu, da kad se azurira vremenska prognoza, sat preuzme podatke i sam ih menja na svaki sat narednih 24 ili makar 12 sati? Retko kome je gps ukljucen stalno, a imamo vremensku prognozu koja je prakticno nesposobna na satu...

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@BrankoCibic Nemam konkretno informacije o tome, ali proveriću pa javljam. :smile:

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.