Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Update

2

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@dr_iggy Naravno, uvek! :smile:

Elem svi koji nisu dobili Watch Face market moraće da se strpe do nekog narednog update-a izgleda... :disappointed:

Nemam još konkretnih informacija, ako ih budem imao javljam.

1
  • sasa3342sasa3342
    unete izmene april 24

I kod mene još nije stigao Watch Face market.

Model sata je GT-C13
    Verzija firmvera 1.0.7.36
    Verzija Huawei Health aplikacije 9.0.4.387

Nadam se da nećemo još dugo čekati. :)

Zaboravih da napišem, Triathlon aplikacija je stigla poslednjim ažuriranjem.

0
  • kutijagrehakutijagreha

Ovde nijedna vise valjana informacija ne moze da se dobije.

Kada ih pitas za nesto, jos pritom ako spomenes apdejt kao da si im prst u oko stavio

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

GT wach imam, u preorderu sam ga dobio
    1.0.7.36 na satu a aplikacija 9.0.4.387

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Ne razumem zasto ja imam a drugi sa istim tim verzija nemaju

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

0
  • dr_iggydr_iggy

Ne razumem ni ja :|

0
  • kutijagrehakutijagreha

Ko zna sa kojih sve podneblja su dovuceni ovi satovi uz gratis akciju

0
  • PatrikPatrik

Ja sam probao i jezik i regiju da menjam. Kako na telefonu, tako i pravio novi huwei id u uk... Ne pali 😒

0
  • dr_iggydr_iggy

Ok, hajde za početak, da li neko ima opciju da se uloguje u Health aplikaciji? Ja nemam, ali znam da neki imaju tu mogućnost.

0
  • PatrikPatrik

To sam procitao na uk forumo. Ko imam mogucnost da se uloguje, ima i satove...

0
  • manufakturastilmanufakturastil

Pravio sam i huawei id u uk, menjao regiju, povezao sam se preko VPN na server u UK pa deinstalirao aplikaciju. Reinstalirao sam i play prodavnicu i google me je video u UK. Dao mi je da skinem verziju huawei health na engleskom. Ali kad sam pokrenuo aplikaciju ona je vukla lokaciju negde iz androida i nije mi dala mogućnost izbora. Tako da sam sve pokušao i opet ništa.

0
  • HudinitedHudinited

@manufakturastil probaj da ukljucis mock location u developer options... I iskljuci gps

0

Ok. A možda me jednostavno preduhitri update.

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene april 26

Društvo, lepe vesti! Evo rešenja koje sam dobio od Huawei-ca sa UK Community sajta, i konačno je proradilo. Ispostavilo se, kao što smo i pretpostavili, da je problem u tome što u Health aplikaciji nisam imao opciju da se ulogujem. Sada je to rešeno (sličica u gornjem levom uglu), i konačno sam dobio Watch Face Store, nadam se da će i ostalima proraditi na ovaj način:

Hi, dr_iggy
    You can have a try with following steps:
    Uninstall Health App.
    Download the latest Health App from Google Play, but not open it.
    Enable the Airplane mode on your phone and do not connect with WLAN.
    Open the Health App, choose Serbia from the region list.
    Recovery the network, to see if there is an account icon on ME page.

3

@dr_iggy Hvala puno na sjajnim informacijama!

Neka napišu i ostali da li im je proradilo! :smile:

0
  • kutijagrehakutijagreha

E moj admine kada moramo pored tebe da se snalazimo. Igy, koliko sada ima skinova sata?

0
  • dr_iggydr_iggy

Evo, ovo su svi dodatni, pored onih postojećih.

0
  • milosv1784milosv1784
    unete izmene april 26

@kutijagreha Daj čoveče oladi malo, admin ovo, admin ono, jel si ti ovde na forumu ikada pomogao nekome nešto konkretno? Čitam postove i samo gledam ideš od posta do posta i ko neka baba samo kukaš! A naravno za tobom svita hejtera jedva čekaju da mrače :smiley: :smiley: :smiley:

Admin ne može niti ne mora da zna sve, a forum i služi da pomažemo jedni drugima...

Hvala Iggy meni je isto proradilo na taj način :wink:

@Huawei Forum Samo napred, ne obazrite se na prozivke ima ljudi ovde pravih fanova Huawei brenda! :blush:

0
  • PatrikPatrik

Radiiii. Svaka cast... 😊

1
  • sasa3342sasa3342

Proradilo. Hvala!

1

RADI !!!!!

0

@milosv1784 Hvala, najbitnije je da je problem rešen. :) Ma dobar je "kutijagreha" uvek me njegovi komentari nasmeju i razvesele, svako ima prava da kaže svoje mišljenje ovde (dokle god ne vređa nekoga), forum za to i služi.

Srećni predstojeći praznici svima!

Sve najbolje želi vam
    Marko i tim Huawei Foruma! :smile:

2
  • kutijagrehakutijagreha

Gotivim ja naseg Mareta, zna da sam ja ovde iz dobre namere. Jeste da sam ovde najveci kriticar, ali kroz kritike se i nauci nesto. Do sada su neke mane ispravili, bitno je da se trude.

Uzgred, sretni praznici i skljocajte malo sa kamerama

1

@kutijagreha Naravno, svi smo tu iz najbolje namere a svaka kritika je dobro došla! Šta god mogu ja prenosim, a vidiš da te zaista poslušaju ponekad.... :wink:

Takođe sretni praznici i sve najbolje!

0
  • dr_iggydr_iggy

Stigao novi udate za sat, izgleda da donosi samo optimizacije.

1
  • lukaluka
    unete izmene maj 1

Sada vidim da je zakasnela reakcija 😂
    Srećni praznici svima!
    Ja imam nova lica u aplikaciji, sat je GT-54A, upravo sam dobio još jedan update za sat, sada je 1.0.7.42, Huawei health je 9.0.4.387

0
  • dr_iggydr_iggy

Lepe vesti, upravo je stigao update koji donosi dugo čekani AOD, i još ponešto 😃

0
    unete izmene juni 2

Da upravo ga testiram. :smile: Postoji digitalna i analogna verzija sata za AOD. Doduše kada je uključen i potrošnja bat. je nešto veća... :wink:

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene juni 2

Tako je, sada svako može da bira ono što mu odgovara. Ova varijanta je moj favorit :) A, pored AOD-a, koliko vidim, nove funcije su i podešavanje vremena za Display Sleep, kao i podešavanje vremena za Show Time.

1