Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problem sa podesavanjem jacine zvuka

dragidragi
unete izmene mart 6 Huawei Mate 20 Lite

pozz svima na forumu i administratoru foruma
hteo ih da predocim fabricki problem kod mate 20 light telefona
nema opciju iskljuciti dzepni rezim tako da kad zvoni pojacava postepeno i zvoni sve jace i jace..
moje pitanje je kada ce update om biti ubacena opcija dzepni rezim da se moze iskljuciti .hvala

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    @dragi Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Hvala na predlogu, mada moram da proverim tu informaciju pa se javljam.
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene mart 6

@dragi Proverili smo, nema "Pocket mode" na Mate 20 Lite i nemam nikakvu informacija da li će biti u nekom od narednih update-ova.

Što se konkretno tiče tvog pitanja ako možeš malo detaljnije da pojasniš šta ti konkretno smeta?

Proverio sam na Mate 20 Lite ringtone (jačina zvona je "normalna"), tj. u prvoj sekundi se pojača i zatim ostaje na istoj jačini. :smile:

0
  • dragidragi

kod mene ne funkcionise tako ...nego pocne da zvoni i onda zvoni sve jace i jace uglavnom kada je u dzepu telefon pa zato smeta jer ne zvoni diskretno tojest normalno. zvoni prejako..ako ga uzmem odmah on utisa . ali isto tako to se ne desava na svim pozivima pa ne znam od cega zavisi. jacina mi je podesena na treci nivo crtice od najslabijeg..mozda jer telefon registruje da je slaba jacina zvuka ?

1
  • PutinPutin

Imam problem sa podesavanjem zvuka slusalice dok razgovaram. To se desilo posle update-a.
    Svaki put kada se javim ili pricam sa nekim zvuk slusalice je na maksimumu, a u podesavanjima sam smanjio na pola. Stalno moram da smanjujem cim okrenem broj ili cim se javim. Neko resenje?

0
  • karinhokarinho

Dragi koju verziju androida imas?

0
  • karinhokarinho

Nakon update-a na Emui 9 opcija pocket mod je sakrivena na mnogim telefonima, pronasao sam samo jedno rešenje za taj problem a to je preko adb komande.

0