Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Notification bug?

dr_iggydr_iggy
unete izmene mart 5 Huawei Mate 20 Pro

Primetio sam da pri korišćenju određenih aplikacija koje imaju aktivnu ikonicu u status baru, ta ikonica blinka. Ovo se dešava npr. pri radu sa Google Maps navigacijom, pri kopiranju većih fajlova u Solid Exploreru ili pri Huawei Share deljenju s računarom. U kratkom videu možete da vidite kako to izgleda:

https://i.imgur.com/H1IQzRQ.mp4

Ovo sam proverio na dva primerka M20 Pro, dešava se na više verzija sistemskog softvera. Da li je i kod vas tako?

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Hm zanimljivo, možda je tako namerno urađeno u okviru software-a na telefonu, najbolje da i ostali korisnici sa Mate 20 Pro telefonom to istestiraju.... :smile:

0
  • dr_iggydr_iggy

Da, moguće je da je "feature", zato i pitam kako je kod drugih :) Inače, vidi se i kada je notch sakriven, kao na snimku, i kada nije, znalči, nije do toga.

0
    @dule2303 Izvini ali bez ljutnje, poređenje automobila i mobilnog telefona mi deluje malo preterano. :smile:

Pogotovo što ovde govorimo o software-u, zapravo o prikazu notifikacije :smile:

Svakako ću proveriti i ja sa kolegama pa javljam. Nemam u svakom trenutku svaki model tel. kod sebe, nadam se da me razumeš. :smiley:
    0
  • milosv1784milosv1784

I kod mene je isto. Nisam ni primećivao dok @dr_iggy nije postavio :)

0

Definitivno je feature, proverio sam. Sve ok! :smile:

Mislim da tema može pod lock.

1

Pa napisah gore, feature telefona. :smile:

Na svakom Mate 20 Pro je tako. Odlika software-a.

0
Ova diskusija je zatvorena.