Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Restart

vuchkavuchka
Huawei P20 Pro
Zdravo, sve pohvale za huawei i savrseno odradjen posao sa telefonom p20pro...

samo me zanima desava mi se da se telefon resetuje ponekada sam od sebe... hvala unapred...
0

Komentari

• BogarBogar
    Prvi znakovi da treba da ga nosiš u servis. Mada sam čitao da ljudi imaju probleme sa restartovanjem nakon zadnjeg apdejta,moguće da je do toga.
    1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@vuchka Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Postojao je taj problem ali na starijim verzijama software-a. Rešen je sa novijim update-om. Da li možeš da mi napišeš build number svog telefona kako bi proverili sistemsku verziju tvog software-a? Ideš u podešavanja pa u sistem, pa u odeljak o telefonu i tu ti piše "Build number" (na engleskom je putanja sledeća: Settings/System/About phone)

0
  • vuchkavuchka
    CLT-L29 8.1.0.152 (C432) GPU turbo.

hvala...
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@vuchka To je najnovja verzija software-a u kojoj ne bi trebalo da se dešava taj problem. Uradi factory reset (pre toga naravno backup-uj bitne podatke) i ako se i tada nastavi nosi ga u servis.

0