Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Nestao iz podesavanja otisak prsta

helioshelios
unete izmene mart 19 Huawei P20

Dakle, tel je ispao, razbio se ekran i stavljen je novi. U servisu tvrde da je fizicki senzor povezan i da je problem softverske prirode. Da nije, fon bi prijavljivao kvar kad se pali. U glavom u podesavanjima vise nema opcije podesavanja otiska prsta. Nestala je. Sta moze biti problem i kako da je resim? Da li ima neko ideju?

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Da li si probao da resetuje[ tel. na fabrička podešavanja?

0
  • helioshelios

Nisam jos uvek. Gledam neku drugu opciju. To cu ostaviti na kraju. Po komentarima ljudi po netu, to uglavnom nije bilo resenje

0

Da li koristiš default temu na telefonu? Da li imaš ili si imao neku aplikaciju koja koristi otisak prsta?

0
  • helioshelios

Da, samo default tema. Nema drugih app koje koriste otisak prsta. Ja sam ubedjen da je problem hardverske prirode, tj da nije dobro prikacen otisak prsta na maticnu plocu. Iz servisa me ubedjuju da su to dobro odradili. Nosim u subotu na reklamaciju. Videcu sta ce reci.

0

Ako tako misliš svakako ga odnesi opet u servis da provere...

0