Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Internet tokom poziva

Skoro sam primetio da mi se izgubi internet veza tokom razgovora na mobilnom. Jel ima neko rešenje da se to ne dešava?

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@00gile00 Nisam do sada čuo za takav problem, moraću da proverim.

0
  • HudinitedHudinited

@00gile00 ako je mobilna mreza i meni e sad da li je to normalno ili ne ... meni nekako cak i logicno deluje.

0
  • 00gile0000gile00

@Hudinited jeste mobilna mreža. Meni nikako ne deluje logično da sada ne mogu dve usluge paralelno a pre pet godina je moglo

0
  • HudinitedHudinited

@00gile00 Depending upon which network you are using for data and call, data may get off for calling period. When using 2g network, data goes to dormancy state as soon as you receive or make a call. While using 3g data and call works at the same time , means while data on you can make a call or receive call. On 4g network again data and call does not work at the same time. While making a VoLTE call , data goes off for time of calling.

All above is true if data and call are done from same sim.

In double sim mobile, data enable sim will always goes off network while calling from second sim irrespective of first sims 2g 3g or 4g data network.

1
  • ZoksZoks

Meni radi internet dok obavljam poziv. Da li mozda imas dve kartice u telefonu? Ako imas moguce da ti je lupam na sim 1 podesen internet a na sim 2 pricas i zato se automatski gasi internet jer druga kartica nije u funkciji trenutno

0
    unete izmene mart 26

@00gile00 E ovako zavisi od više faktora, pre svega neki operateri ne podržavaju razgovor preko 4G mreže, pa se automatski isključi dok pričaš, ako je to slučaj. Takođe, kao što su ti forumaši rekli gore, može da ima veze i sa dual sim-om, obrati pažnju u podešavanjima koji ti podržava 3G a koji 4G.

Svakako nadam se da smo ti pomogli! :smile:

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei Foruma! :smile:

0
  • 00gile0000gile00

Samo jedna (mts) kartica je u telefonu

0

Da li možeš da priložiš screenshot sa podešavanjima za Internet na SIM karticama?

To ti je u podešavanjima (settings) pa u wireless & networks - mobile network ?

0