Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Fotografije u galeriji

makawaymakaway
unete izmene mart 21 Huawei P10 lite

Pozdrav, imam problem sa fotografijama koje se nalaze u galeriji. U albumima su sve fotografije a u fotografijama mi fale za poslednjih 10 dana. Molim za pomoć. Unapred hvala.

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene mart 22

@makaway Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :)

Da li možeš malo da preciziraš u čemu je problem? Da li ti "ručno" kopiraš slike iz podrazumevanog albuma Camera u neke svoje albume?

0
  • makawaymakaway

Pozdrav, ne ne kopiram, ranije kad slikam, slike se odmah pojave u fotografijama a sada su u albumima. Ne znam da li sam negde promenio mesto da mi cuva slike i ako jesam ne znam gde.

0

U kojim albumima, da li možeš da napraviš screenshotove ili napišeš kako se zovu?

Po default-u svaka fotka koju slikaš ide u album "Camera", ali ako odabereš prikaz "Photos" onda ih pokazuje po datumima npr...

0
  • makawaymakaway

Da sve slike su u albumu camera, ali u fotografijama mi fale slike od 8 marta pa do sada kao da ih uopšte ne update-uje. Ne znam da li ima neke veze sa Google slikama i Google diskom da nisam tu nešto poremetio?

0

Ukoliko su ti slike sinhronizovane sa nekim servisom tipa Gogole Photos u zavisnosti kakva si podešavanja odabrao može da ti napravi problem...

0