Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Screen Recording

AE3ZYAE3ZY
Huawei P20 lite
Da li se moze iskljuciti mikrofon pri snimanju(recordingu) ekrana, npr da se cuje samo zvuk aplikacije?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene avgust 2018.

@AE3ZY Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Da li si probao sa kombinacijom tastera "Volume UP + Power"? Ne ponudi ti ništa prilikom uključenja screen recording-a?

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma! :smile:

0
  • AE3ZYAE3ZY

Volume UP + Power tipka mi krene odbrojavat i kad zavrsi samo starta snimanje ekrana, ali mi nigdje ne ponudi gasenje mikrofona

@Huawei Forum unaprijed hvala

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene avgust 2018.

@AE3ZY Isto je kao i kod mene na Mate 10 Pro. Kod kolega sa P20 i P20 Pro pre snimanja dobiju opciju da biraju da li da se čuje mikrofon ili zvuk samo iz telefona. Moguće da je do verzije software-a pošto je na našim telefonima 8.0 a na P20 Pro i P20 je 8.1. Možda neki od budućih update-ova donese tu opciju.

Svakako možeš skinuti sa Play Store-a third party aplikacije koje to omogućavaju, ima ih baš dosta :smile:

0