Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Gasenje aplikacija u pozadini

Pozdrav svima

imam P10 mate pro vise od godinu i radio je bez greske do poslednjg update EMUIA 9 kada je telefon poceo da mi gasi manje vise sve aplikacije koje rade u pozadini cim se zakljuca ekran.
Npr. Viber moram stalno da mi je uključen jer u protivnom poruke i pozivi mi ne stizu
Procitao sam da to telefon sam gasi
Radi ustede baterije ali je stvarno stresno kad ti ne radi nista od aplikacija u pozadini (viber, navigacije,whatsapp...)

Molim za pomoc ili link ako je neko vec pisao o ovome

Hvala!!!

0

Komentari

• HudinitedHudinited
    unete izmene april 9

@pedjica moj savet je promena baterije jer se to zaista uglavnom desava kad baterija oslabi. Ali da li imas P10 ili Mate 10 pro?
    Ali prva besplatna stvar koju mozes probati svakako je factory reset. Samo sacuvaj sve bitne podatke.
    To sto si opisao zove se aggressive ram management.

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@pedjica Jel imaš P10 ili Mate 10 Pro?

Svakako poslušaj savet @Hudinited

@Hudinited Hvala na brzom i konstruktivnom odgovoru, cenim tvoju pomoć <3

0
  • pedjicapedjica

telefon je Mate 10 Pro
    malo sam pogledao po netu "aggressive ram management" i dosao do toga da probam
    Settings > Special Access > Ignore optimizations
    i tu sam iskljucio za Viber
    to je radilo kako treba cijelih 5 minuta i posle toga se opet vratilo na staro
    tj. ne stizu mi poruke ako Viber nije ukljucen

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Moj privatni tel. je Mate 10 Pro i nemam takvih problema. Da li si probao sa factory resetom?

0
  • HudinitedHudinited

@Huawei Forum opusteno samo pokusavam da pomognem korisnicima jer znam koliko ja ludim kada cekam odgovor a stvar nije pozitivna 😁

1
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.