Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Nasumično restartovanje

Dešava mi se da se uređaj restartuje 2 do 3 puta nedeljno. Od samog starta, kako sam ga kupio (mesec dana). Da li još neko ima isti problem kao ja?

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Hm, takve stvari ne bi trebalo da se dešavaju.

Kakav ti je battery "health"? Koristiš isključivo originalni punjač koji si dobio?

0
  • HudinitedHudinited

Takve stvari se desavaju kad maticna ima problem uglavnom. (LG zna zasto 😂) tako da bolje nosi na servis nego da cekas... Ne znam zasto to odmah nisi uradio, jedino mozda pre servisa probati sa factory reset om

1
  • dzekidzeki

Video sam da je P20 pro imao taj problem. Danas sam odradio wipe cache partition, pa da vidim kako će se ponašati.
    Znači tel nije sastavio više od 4dana bez restarta, imam pin na sim kartici i samo zateknem da moram da ukucam pin, dešava se kada je telefon u džepu ili torbici, kada koristim tel ili tokom noci kada se puni to se ne dešava.
    Baterija perfektna, inače koristim app Accu​ Battery, trenutno je nemam, deinstalitao sam je jer je sve bilo perfektno.

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@dzeki Ako nastavi to da ti se dešava odnesi obavezno u ovlašćeni servis da pogledaju.

0
  • dzekidzeki

Ok, hvala vam, nisam shvatao ovo ozbiljno, mislio sam da je neki softverski bag.
    Ovo restartovanje mi je sada baš sumnjivo, kao da reaguje na neko pomeranje ili mozda prilikom nekog natezanja, nikada se nije desilo da ja to vidim, uvek kada je tel u torbici ili džepu.

0
  • dzekidzeki

Mada i ovo nije baš tako, ja uvek tako nosim telefon, resetovanje se ne događa više puta u toku dana ili svakog dana, već u nekom periodu 3do4 dana. Odradio sam wipe cache partition pa ću isprati.

0
  • HudinitedHudinited

@dzeki i 3-4 dana je ucestalo i ako nastavi, realno je bolje odneti ga sad nego kad i ako bude van funkcije. Ko zna kako bi to okarakterisali...

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.