Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Funkcija časopisna pozadina

noljacanoljaca
unete izmene april 17 Huawei P20

Pozdrav, imam P20 i zanima me kako vratiti slike koje su se izmjenjivale na zaključanom zaslonu. Nakon ažuriranja sistema mi je postavljena nova tema i sada su mi na zaključanom zaslonu nestale slike koje su se izmijenjivale. Tražio sam funkciju časopisna pozadina, koja je uključena, ali se slike ne izmjenjuju. Kao da je nakon ažuriranja sistema i prelaska na EMUI 9.0 nestao iz telefona. Možete li mi reći kako da opet postavim slike koje se izmjenjuju na zaključanom zaslonu?
Hvala

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@noljaca Misliš na magazine unlock? :smile:

Nalazi se u settings / home screen & wallpaper.

U slučaju da je tu nema probaj prvo da postaviš default temu na telefonu.

Javi šta si uradio...

0
  • noljacanoljaca

Nemam te opcije. Jednostavno ne može. Pokušavam od juče.

0

Jel si probao sa factory resetom?

0
  • noljacanoljaca

Hvala dzeki. Otključao sam katanac sa prve slike i slike se sada izmjenjuju. Hvala još jednom. Pozz

0

Bitno je da je problem rešen. Zaista ne koristim magazine unlock i ne vidim svrhu toga osim da troši bateriju :D

@dzeki Hvala ti što si se setio toga :smile: BTW velikom broju ljudi je Factory Reset upravo pomogao ukoliko je nešto čačkano po tel, a i nije više toliko "drastična mera" koja oduzima mnogo vremena jer se uglavnom svi podaci čuvaju u cloud-u...

1
  • valdyvaldy

Опет ја и опет ме овај систем прави глупим.

Желим да у оквиру ове опције показује слике из моје колекције. Да ли је то могуће?

Изабрао сам 10 слика и убацио их у моју галерију. Како да обележим да ми показује слике само из тог фолдера?

0
  • valdyvaldy

Све сам урадио до тог дела са кантицом.

Просто да не поверујеш колико све компликују.

Хвала ти.

1