Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Viber - Близанац апликација

PpredraggPpredragg
unete izmene avgust 2018. Huawei Y6 2018
Да ли овај телефон поседује функцију Близанац апликација тј да ли је могуће да се користи вибер на оба броја на телефону обзиром да је дуал сим телефон?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene avgust 2018.

@Ppredragg Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Jedan korisnik je imao slično pitanje sa P20 Pro telefonom, pa te ništa ne košta da isprobaš isto što sam i njemu ponudio kao rešenje: https://huaweiforum.rs/discussion/73/dual-viber-aplikacija#latest

Uglavnom to zavisi od aplikacija i da li one podržavaju rad sa dual sim telefonom. Koliko znam Viber nema tako nešto, Whatsapp možda. :wink:

Ukoliko imaš još neka pitanja i nedoumice tu smo!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma! :smiley:

0
  • PpredraggPpredragg
    > @Huawei Forum je rekao:
    > @Ppredragg Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:
    >
    > Jedan korisnik je imao slično pitanje sa P20 Pro telefonom, pa te ništa ne košta da isprobaš isto što sam i njemu ponudio kao rešenje: https://huaweiforum.rs/discussion/73/dual-viber-aplikacija#latest
    >
    > Uglavnom to zavisi od aplikacija i da li one podržavaju rad sa dual sim telefonom. Koliko znam Viber nema tako nešto, Whatsapp možda. :wink:
    >
    > Ukoliko imaš još neka pitanja i nedoumice tu smo!
    >
    > Ugodan dan želi ti
    > Marko i tim Huawei foruma! :smiley:

Поздрав, није то ствар апликације већ телефона, нпр мате 10 има ту опцију фабрички док код овог модела то не могу да нађем.
    0
    @Ppredragg Mate 10 Pro ja lično koristm, to je telefon iz premium klase kao i P20 Pro npr. Ne može da se poredi sa Y6 2018, on je ipak u drugoj klasi i dosta jeftiniji telefon.

Y6 2018 nema opciju drugog user-a kao i private space - proverio sam. Tako da ti jedino ostaje da sačekaš podršku kroz aplikaciju, ako Viber to uvede uopšte...

Nezavisno od modela telefona Whatsapp ima opciju za dual sim. Tako da itekako zavisi i od podrške u samoj aplikaciji... :wink:
    0
  • PpredraggPpredragg
    > @Huawei Forum je rekao:
    > @Ppredragg Mate 10 Pro ja lično koristm, to je telefon iz premium klase kao i P20 Pro npr. Ne može da se poredi sa Y6 2018, on je ipak u drugoj klasi i dosta jeftiniji telefon.
    >
    > Y6 2018 nema opciju drugog user-a kao i private space - proverio sam. Tako da ti jedino ostaje da sačekaš podršku kroz aplikaciju, ako Viber to uvede uopšte...
    >
    > Nezavisno od modela telefona Whatsapp ima opciju za dual sim. Tako da itekako zavisi i od podrške u samoj aplikaciji... :wink:
    >
    >

Где је то за дуал опцију на whats up?
    Нисам баш сигуран да има, а могли би...
    0

@Ppredragg Imaš dosta aplikacija na Play prodavnici poput Parallel Space-a za te stvari, a ako aplikacija podržava a konkretno sa WhatsApp možeš da probaš ovo: https://play.google.com/store/apps/details?id=whatschat.parallelspace.cloneapp.multipleaccounts&hl=en

0