Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Koje aplikacije koristite na svom Huawei telefonu?

kizacdkizacd
unete izmene maj 11 Ostalo

Koje sve aplikacije koristite na svom telefonu... PREDLOZI SUGESTIJE... :)
ALATI, IGRICE, PRETRAZIVACI...

1

Komentari

• PmP_WeeDPmP_WeeD
    unete izmene maj 5

Prva i najbitnija je SYGIC navigacija koja kida i radi i bez neta, meni pomaze puno jer stalno putujem, zatim neprikosnoveni SHAZAM ko voli da odkrije u svakom trenutku ime neke pesme koju slusa pa onda TUNE IN internet radio, EON za sve sbb korisnike, EVERYBODY nova app pomoc za indetifikaciju vlasnika broja telefona(nesto novo), IVIDEON aplikacija pomocu koje mozete da pretvorite stari mobilni u video nadzor, WEB VIDEO CASTER idealna aplikacija za cast video i web materijala na TV... Ima tu jos puno toga ali verujem da ih vecina vec zna.
    To je moj sazet izbor nekih interesantnih aikacija koje trebate probati...

0
  • Paget96Paget96

Pa evo ^^

L Speed je inace moja aplikacija za optimizaciju Android uredjaja.

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene maj 5

@kizacd Hvala na otvaranju zanimljive teme! Prebacio sam je u podforum "ostalo" jer verujem da može da bude interesantna većini korisnika kao tema "koje aplikacija koristite na svom Huawei telefonu" ako se slažeš?

Ja sam ovde u nekoliko tema naveo neke:

https://huaweiforum.rs/categories/aplikacije

a svakako će biti zanimljivo videti koje sve forumaši koriste :smile:

Srdačan pozdrav...

0
  • valdyvaldy

@PmP_WeeD U vezi ove everybody aplikacije što si naveo,da li to zaista radi u našoj zemlji?

Kapiram da da,jer koliko vidim funkcioniše po principu špijunaže imenika i ko zna čega još,što mi se realno ne sviđa,al dobro.ne vidim drugi način kako bi radilo.

0
  • stexi96stexi96

Deezer, Picsart, Flickr, Snapseed, Snapchat, Bitmoji, Instagram, Twitter, FB, Viber, Whatsapp, Vsco, Pokemon Go, Photoshop Express, Lightroom...

0

@stexi96 Dakle i ti si se "zarazio" sa Pokemonima :smiley:

0
  • stexi96stexi96

@Huawei Forum a malo 😂 crtani detinjstva 🤣🤣

0

Ja sam više voleo dinosauruse ko klinac pa se zanimam i sa Jurassic World Alive, slično ko Pokemoni samo "loviš" dinose, a isto ima AR mogućnosti, možeš da probaš ako hoćeš ima fora da se naprave fotke i snimci sa sve Dinosaurusima, izgleda cool.... :smiley:

0
    unete izmene maj 15

@valdy Verovao ili ne radi, probao sam, ali ko što kažeš pitanje koliko je sigurna... Iskreno samo na svoju odgovornost je probajte!

0
  • stexi96stexi96

@Huawei Forum probacu i to.. steta sto nema neki lov na vampire 😂 njih najvise volim..

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.