Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Push notifikacije ne prolaze odmah

Da li jos neko ima problem na emui 9.0 da mu nekada kasne notifikacije sa Viber-a, Whatsapp-a?
Nisu instant kao sto bi trebalo... To mi se desava na Mate 20 pro modelu ina P30.

0

Komentari

• kutijagrehakutijagreha
    unete izmene april 23

Whatsapp kasni kao i gmail. To je sve zbog preagresivnog gasenja aplikacija i ustede baterije. Ima opcija da se podesi rucno, ali tada bas jede bateriju aplikacija, ne gasi je uopste. Skroz su emui 9.0 upropastili, na 8.0 nije bilo toga. Cak i sa tim podesavanjima desava se da gmail kasni sa porukama. I da, nije do gmail-a jer zeni na p smartu odlicno radi. Do telefona je.

Naravno da nas admin to nije primetio, kao i njegovi saradnici, ali definitivno je to ogroman problem koji je prisutan na svim forumima

2
  • Iggy16Iggy16

Da, meni kasni notifikacija i kada rucno podesim da se ta aplikacija ne gasi u pozadini...
    Nije Huawei jedini koji taj problem ima, ovo je problem i kod drugih kineskih telefona...

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Koliko kasne?

Trenutno kod sebe imam P10, Mate 10 Pro i P30 Pro i nisam to primetio a koriste se intenzivno sva tri telefona (Viber, WhatsApp, Gmail, Instagram, Facebook itd.)

1
  • crushercrusher

Meni se jedino ne sviđa što nema obaveštenje na google ikonama (gmail, hangout) kao i na skype.

Huawei Mate 20 Pro

0