Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Poklopac zadnje kamere otpao

PmP_WeeDPmP_WeeD
unete izmene maj 5 Huawei Mate 20 Lite

Kupio sam telefon pre mesec dana... Huawei Mate 20 Lite i prilikom brisanja zadnje kamere gornji poklopac kamere je odpao, odlepio se a ja u neverici... Sva sreca malo majstorke ruke i malo super lepka resio sam problem ali ostali neka znaju da paze da ne kupuju ovaj telefon jer je uzasno lose odradjen zato sto je kinez. :( :( :(

0

Komentari

• PmP_WeeDPmP_WeeD

Da ne spominjem maskicu koja se dobija uz telefon i magli non stop kao da duvam u nju... Uzas.

0
  • PmP_WeeDPmP_WeeD

Ne znam prijatelju dal sam ja toliki baxsuz ali govorim istinu, sta moze da se desi...na uredjaju starom MESEC DANA. A nikada mi se ranije nije desilo na ostalim uredjajima na primer na HTC-u koji je bio po meni i bog i batina ali su nazalost izgubili bitku...
    Telefon je mozda software-ski ok sem azuriranja, mogu da se slozim... ali hardware-ski je u minusu kod mene...

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@PmP_WeeD Izgleda samo nisi imao sreće. :neutral: Telefon je vrhunski npr. ja sam ga lično koristio više od tri meseca takvih problema nisam imao. Evo ti spisak ovlašćenih servisa: https://huaweiforum.rs/service Ukoliko je tel. u garanciji ne bi trebalo da bude problem da ti zamene, ali mora servis da utvrdi da li potpada pod garanciju.

P.S. Na kakvu konkretno maskicu misliš? Ja se ne sećam da je bila maska u pakovanju, samo zaštita za ekran:

0
  • PmP_WeeDPmP_WeeD

Moja verzija je 6gb Ram i dobio sam i maskicu i zastitu za ekran uz telefon...u kutiji.
    Resio sam problem sam, sto se tice poklopca kamerice uz malo super lepka...
    Telefon je u garanciji ali nisam mogao da ostanem bez telefona da ga ostavljam u servisu i bio sam frustriran da se desi telefonu koji je star mesec dana i koji se pazi i mazi.

0
    unete izmene maj 5

@PmP_WeeD Kao što rekoh izgleda samo nisi imao sreće... Pošto se niko nije žalio na poklopac kamere do sada...

Gde si kupio tel.?

0
  • PmP_WeeDPmP_WeeD

Ne slazem se...
    Da li treba da razmisljam o sreci kad kupujem telefon od 350 evra.
    Da se radi o ULEFONU ili o nekim drugim kompanijama nizeg ranga slozio bih se sa vama...

0

@PmP_WeeD Naravno da ne treba, zato i postoji garancija.

Nisi mi rekao gde si kupio tel.?

0
  • PmP_WeeDPmP_WeeD
    unete izmene maj 5

Telefon je nov, zapakovan (vakumiran ko sto kazu) original kupljen na sajtu kupujem prodajem od proverenog coveka... I to nista ne menja sto su ga tako napravili, ok ja razumem sve desava se grese ljudi kad ga prave mada vise masine grese nego ljudi ali to nije poenta, poenta je u tome kako je sve to odradjeno, veruj mi kinezi su to mnogo lose napravili, umesto da spoje sve sa kutijom telefona oni napravili rupe pa lepili preko poklopce, nisam laik malo se razumem sva sreca jer sam ja to odradio i popravio bolje nego bilo koja fabrika a kamo li serviser.
    Razocaranje ce uvek da postoji i zbog toga sto sam bas ja taj srecnik kome je zapala ta greska imace jedan veliki minus kompanija HUAWEI.

0
  • PmP_WeeDPmP_WeeD

Gde god da je kupljen telefon to nista ne menja jer su svi isti zato ljudi oprez, ne brisite previse zadnju kameru jer moze da vam se desi isto sto i meni...

0

@PmP_WeeD Dao si baš odličan primer jer ITEKAKO ima veze gde se i od koga kupuje! :smile: I ne nisu svi isti, bez ljutnje ali to što si rekao dovoljno govori koliko se razumeš u dotičnu problematku... :smile:

Tako je ljudi budite oprezni jer kada kupujete telefon kupujete ga isključivo u ovlašćenoj radnji (koja je u većini slučajeva kod lokalnog operatera) jer ćete dobiti zvančnu garanciju prodavca što znači da ste zaštićeni jer bilo kakav kvar koji se desi rešiće ovlašćeni servis ili prodavnica (u zavisnosti kakav je kvar) - uradiće se zamenu/opravku uređaja (sa originalnim delovima).

Bilo da si kupio Apple, Samsung, Huawei šta god situacija je ista - a to što si kupio od nekog "proverenog" čoveka sa oglasa samo znači da 99% garancija ti nije priznata u našoj zemlji i verovatno bi bilo najbolje da ga reklamiraš kod njega.

Priča se ovde završava.

1
  • PmP_WeeDPmP_WeeD

Mozda za vas se zavrsava prica jer svako cuva granu na koju sedi to je normalno a za mene se zavrsava prica sa poverenjem u Huawei jer sam se uverio kako su SKLEPANI. Telefon je u garanciji 12 MESECI jedino sto ja nisam hteo da ga reklamiram jer putujem stalno i ne mogu bez telefona a dovoljno sam strucan da odradim to sam i dovoljno pametan da ustedim ne kupujuci ga kod vasih operatera gde su inace skuplji za pozamasnu sumu I PLUS VERZIJA OD 6GB RAMA koliko znam nema u ponudi.
    Tako da forumasi ne verujte bas u sve sto procitate od strane administratora jer smo ipak na njihovom forumu.
    Kao sto rekoh telefon je original i desilo se to sto se desilo, znaci nije pitanje dal cete biti zasticeni nego dali ste kupili mercedesa ili daciju...

0
    unete izmene maj 5

@PmP_WeeD Problem je što su cene iste ako ne i bolje (ako se računa garancija) ukoliko se kupuje preko operatera ovde nego preko oglasa. Govorim za Huawei jer sam za sebe gledao telefon (Mate 10 Pro) i pre nego što sam bio admin ovde :smiley: Takođe dobiješ garanciju dve godine. Koliko ti ljudi veruju vidi se i po broju "lajkova" koje si dobio. Ovde na forumu su ljudi koji se jako dobro razumeju u telefone, nema tu šta ni ti ni ja da ih "ubeđujemo" :smiley:

I zašto uopšte kupuješ uređaj koji nema servisnu podršku u svojoj zemlji?

Poređenje sa automobilima je isto smešno jer taj koji kupuje mercedes sigurno ne razmatra dačiju :smiley: Sa druge strane i najbolji automobil koji se proizvodi serijski može da se pokvari, od hiljade i hiljade primeraka desi se kvar i to nije ništa čudno - i imaš garanciju koja pokriva sve to. :smile:

1
Ova diskusija je zatvorena.