Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Teme

Kako mogu sam napraviti temu?
1

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@OliverTwist1970 Imaš u samom telefonu aplikaciju "Themes" pa možeš iz nje, prati ispod redom slike u galeriji:

Naravno uvek možeš posegnuti i za nekim third party rešenjem iz Play prodavnice poput EMUI Theme Editor-a: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mixapplications.themeeditor&hl=en :wink:

Možda neko od korisnika ima još neke predloge?

0
  • OliverTwist1970OliverTwist1970
    Hvala. A kažite mi kako da promenim font slova? Na Huawei p8 lite je to bilo moguće u customise opciji sada na Huawei p20 lite to nije moguće iako sam download-ovao font.
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

@OliverTwist1970 Trenutno nije moguće menjati font slova koliko mi je poznato, ako se nešto promeni sa nekim budućim update-om, javljam! :smile:

0
  • BogarBogar

@OliverTwist1970 Font slova mozes da menjas. Potrebno je da skines font sa popularnih foruma (npr. xda). Kada ga skines nacices ga u temama.

1
  • OliverTwist1970OliverTwist1970
    > @Bogar je rekao:
    > @OliverTwist1970 Font slova mozes da menjas. Potrebno je da skines font sa popularnih foruma (npr. xda). Kada ga skines nacices ga u temama.

Brate slučajno jedanput mi se pojavio font installer neki i mogao sam da menjam fontove. Sada da me ubiješ ne znam kako da skinem opet. Ako znaš još nešto javi mi. Hvala
    0
  • AlexAlex

@OliverTwist1970 je rekao:
    > @Bogar je rekao:
    > @OliverTwist1970 Font slova mozes da menjas. Potrebno je da skines font sa popularnih foruma (npr. xda). Kada ga skines nacices ga u temama.

Brate slučajno jedanput mi se pojavio font installer neki i mogao sam da menjam fontove. Sada da me ubiješ ne znam kako da skinem opet. Ako znaš još nešto javi mi. Hvala

a sto uopste menjas font? Ja sam isprobao dok sam imao P8 lite ali sam se opet zadrzao na defaultnom fontu. Wallpapere i teme svakako menjam ali font mislim da je najbolje zadrzati fabricki :smile:

0