Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Huaweiforum.rs na tapatalk-u

kutijagrehakutijagreha
unete izmene juni 13 Ostalo

Otvaram ovu temu jer mislim da bi bila jako korisna ako bi se omogucila pretraga foruma na popularnom tapatlk-u.

Vidim da je forum u ekspanziji, i mislim da bi jos vise clanova imao ako bi se omogucila ta opcija.

Mislim i da je admin foruma raspolozen kao i Huawei sekcija, da ovaj forum zazivi kako i dolikuje

2

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Slažem se pisao sam već o tome, poslao sam zahteve ostalo je na tome da developeri to odrade ako može bilo bi super! :)

0
  • HudinitedHudinited

@kutijagreha stalno slusam o tom Tapatalk u ali nikako ja licno da ga probam... Mozes mi ukratko reci u cemu je fora? Onako iz korisnicke perspektive 😁 hvala unapred.

0
  • valdyvaldy

Tapatalk je već jedno 10 godina totalni hit ako pratiš forume. Baci pogled na aplikaciju i sam ćeš videti o čemu se radi.

Ukratko,tamo svaki forum,izgleda isto i sve forume možeš da pratiš na jednom mestu.

1
  • kutijagrehakutijagreha

Objasnio. Jos mozes da saksrajbujes koje hoces teme, i cim ima neki novi post, mozes da podesis da ti stizu notifikacije.

Na tt imam preko 30 foruma, i sve mi je na jednom mestu, brzo i lako procitam ono sto pratim

1
  • yocasylveryocasylver
    unete izmene juni 13

Malopre sam ovaj forum tražio na tt i onda naletim na tekst.
    Jos nista na pretraži, možda bude uskoro, bilo bi lepo.

1
  • crushercrusher
    unete izmene juni 13

@kutijagreha ja sam to napisao ko zna od kada da treba da se napravi tapatalk za ovaj forum. @Huawei Forum može da potvrdi.
    Ustari evo link-a https://www.huaweiforum.rs/discussion/1278/tapatalk-za-huawei-forum#latest

Huawei Mate 20 Pro

0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Momci slažem se skroz, ali ne zavisi od mene. Prosledio i tada i u maju kada je kutijagreha pitao i nadam se da će to realizovati developeri.... :smile:

2
  • crushercrusher
    unete izmene juni 14

@Huawei Forum ja sam pitao mnogo pre toga, a i imam rešenje jer znam lika koji može da Vam pomogne. On je WebDeveloper i znam dok smo držali forum on je ubacio Tapatalk. Ako hoćete live ćet ajde da napravimo na slack, discordapp ili na IRC chat-u.

Huawei Mate 20 Pro

0