Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Prasina na displeju

helioshelios
Huawei P20
Dakle, imam bas veliki problem sa prasinom na displeju. Bukvalno se sve lepi na njega. Posle sat vremena, mogu da skupim na gomili koliko ima prasine. Mislio sam da je do zastitne folije koja je bila preko ekrana fabricka i skinuo sam je. Medjutim, problem i dalje postoji. Isto je i sa ledjima telefona. Kao da je magnet za prasinu. Da li je neko imao slican problem i ima li ideju neko kako ovo da resim? Za razliku od prasine, otisaka prstiju gotovo i da nema, ili se jako lako obrisu. Cudno...
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

@helios Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Da probaš da staviš neku silikonsku masku na leđa telefona recimo? Ili da kupiš neki od case-ova za ceo telefon....

Naravno najbolje rešenje po meni za tvoj telefon je ovo: http://www.huaweiprodavnica.rs/product/183 :smile:

Ukoliko imaš još neka pitanja i nedoumice - tu smo!

Ugodan dan želi ti
    Marko i tim Huawei foruma!

0
  • helioshelios
    Znam, imam i tu na preklop, ali ih nesto ne volim. Mene zsnima da li i drugi imaju slican problem?
    0
  • HudinitedHudinited
    Naravno, to je staklo i sve se vidi, e sad da bas mogu da nakupim gomilicu ne bih rekao... Uzmi onu krpicu za naocare i to je to
    1