Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

P30 update

Ima li kakvih vesti o updateu sve sve priče su oko P30 Pro kao da P30 ni ne postoji. Mi smo još na 124 verziji a pojavila se već i 157 verzija
Kako sam počeo da pratim ovu temu o telefonu ista priča kao i sa nekim drugim proizvodjačima naprimer HTC koji je bio vrhunski telefon ali podrška za evropu nulla mene to pomalo podseća na to da smo mi samo tu da bi kupili telefon posle ćao. Ako je u kini za ovih 2 meseca izašao barem najmanje 5 updejta zašto mi nismo dobili ni jedan. . Proizvođači se vade na neke regulative itd. Ako Xiaomi koja je manja firma može da izbaci svake nedelje update onda to znači da je moguće. Ne pravi se samo u kini softver slažem se i sa tim kineska je kompanija pa će prvo za svoje ali da oni imaju najmanje 5 updejta a mi ništa to je žalosno

0

Komentari

• HudinitedHudinited
    unete izmene maj 9

@Zoltan1 zadnji broj verzije nista ne znaci, npr, za kinu moze biti .270 za nemacku isti update ali drugi rollout tipa 275 za balkan 279 itd .. msm sad lupam brojeve ali to ti je u principu to. I sve sto stigne za kinu stize i ovde. Ali kina ranije dobija, u kini se testira ...

0
  • Zoltan1Zoltan1

To sa brojevima je samo oznaka broja verzije softvera firmwera itd.
    I naravno postoje test verzije ali

0
  • Zoltan1Zoltan1

Stigao update

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.