Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Poklanjam 2 maske za Mate 20 Pro i za Watch GT

nedeljkovicpedja90nedeljkovicpedja90
unete izmene maj 26 Huawei Mate 20 Pro

Poklanjam 2 maske za Mate 20 Pro i ja mislim 2 zastitna stakla za Watch GT onom ko se prvi javi :smile: , jer to je najfer :smile:

S obzirom da sam presao na S10, vise mi ne treba pa ako neko hoce... morace da plati dostavu naravno :smile:

1

Komentari

• dr_iggydr_iggy

Prvi :)

1
  • nedeljkovicpedja90nedeljkovicpedja90

@dr_iggy posteno :smile: Please, posalji mi samo svoju adresu u private, saljem ti sutra ujutru, jedna crna maska, jedna providna i ako se ne varam 2 stakla.

Pozdrav

1
  • Bane192Bane192

Ceo dan gledam dal se nešto dešava po forumu i krenem sa posla, stignem kući, imam šta i da propustim 😁

0
  • dr_iggydr_iggy

Ovaj forum zna da te iznenadi kada najmanje očekuješ :D

1
  • Zoltan1Zoltan1

Ja bi staklo za watc gt ako još nisam zakasnio

0

Jedino ako si u BG i Iggy zeli da donira jedno staklo :smile: sve je vec na putu za BG.

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene maj 22

Naravno, može i slanje Post Express-om :)

1
  • stexi95stexi95

Ima li nekog da poklanja Watch GT? 😂😂😂 Hahahaha

0
  • dr_iggydr_iggy

Ima, jedan od mobilnih operatera je trenutno u kampanji - kupiš Mate 20 Pro, dobijaš sat na poklon. :)

0

Evo vidim kod Telenora sada, verovatno prpa zbog svega sa Googleom...

0
  • stexi95stexi95

I u vipu 😂😂

0
  • Zoltan1Zoltan1

Ja sam iz Subotice ako ima viška može i post express om 😁

0
  • dr_iggydr_iggy

Može, naravno, čim mi stigne. Pošalji mi podatke na PP.

1
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene maj 22

Kada smo kod ove teme, da li je nekom potreban originalan super brzi punjac za Mate 20 pro, kao i slusalice. Sve je neotpakovano, mirise na novo, idealno za one koji zele da jedan punjac uvek imaju kod kuce a drugi sa sobom.
    Dobijen kao mali znak paznje od Huawei-a.
    Naravno, na prodaju ☺️

1
  • dr_iggydr_iggy

Eto ideje za otvaranje berze Huawei uređaja i opreme, ako @Huawei Forum može da ponudi model funkcionisanja :D

2
  • kutijagrehakutijagreha

Veruj da sam i ja to isto pomislio. Nesto tipa oglasnika, prodaje Huawei opreme i uredjaja.

Neka se oglasi i Huawei tim, povodom toga.

Verujem da bi nekog usrecio neki top model, koji je mazen i pazen po nekoj ceni za drage forumase

2
  • dpenevdpenev

@kutijagreha poslao sam ti PP za punjač. Javi.

0
  • Zoltan1Zoltan1

Danas je stigao mali paketić od nekih ljudi sa ovoga foruma preciznije zaštitno staklo za sat Huaweu Watch GT.
    Staklo sam postavio na sat i ovom prilikom želim da im se zahvalim .Hvala još jednom 😊

4