Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Kakve teme koristite na vašem Huawei telefonu? :-)

Huawei ForumHuawei Forum
unete izmene maj 21 Vaše teme

U ovoj temi možete postavljati screenshot-ove ili snimke tema koje koristite na vašem Huawei telefonu. :smile:

Svaki noviji Huawei telefon već ima svoju Themes aplikaciju, a preko nje možete skinuti dodatne teme za vaš telefon, mnoge su besplatne, a one koje se plaćaju su često na popustu pa za male novce možete imati jedinstvenu i atraktivnu temu za svoj Huawei telefon! :smile: Svakako možete iz dotične aplikacije i menjati font, wallpaper, ikonice itd.

Kako izgledaju teme na Huawei P30 Pro telefonu možete videti ovde:

Pozdrav svima! :smile:

2

Komentari

• dr_iggydr_iggy
    unete izmene maj 21

Bravo za pokretanje teme :) Evo mog trenutnog setup-a: stock tema i font, custom pozadina i ikonice, Nova Launcher.

2
  • Huawei ForumHuawei Forum

@dr_iggy Hvala! :) Odlična custom tema! Svaka čast - izgleda moćno! B)

2
  • HudinitedHudinited

@dr_iggy Kako pravis taj slideshow? Da i ja nesto okacim.

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene maj 22

Objasnio je @Huawei Forum u jednoj od tema, kada dodaješ sliku, samo ispred linka dodaš * i space. Mnogo dobra fora :)

2
  • HudinitedHudinited
    unete izmene maj 22

Nisam nasao, znam da je objasnjavao ali nzm gde 😁
    Uglavnom evo mog telefona: Gradient EMUI 9 tema,Nova Launcher,Glim icon pack i dark tema u svim aplikacijama koje podrzavaju. (Messenger, Chrome,Viber itd ...)

2
    unete izmene maj 24

@Hudinited Super je tema! Hvala što si je podelio sa nama! :smile:

1
  • dr_iggydr_iggy

Malo sam osvežio prikaz na ekranu, evo kako trenutno izgleda.

0

@dr_iggy Sjajno! Jel to Nova Launcher koristiš i dalje?

0
  • dr_iggydr_iggy

Hvala @Huawei Forum :) Da, Nova Prime je i dalje pokretač, s tim što na home screen-u nema nikakvih elemenata iz Nove, već je preko cele površine razvučen vidžet KWGT aplikacije, u okviru koga su elementi iz Foxie for KWGT widget pack-a, koje sam ja kastimizovao. Lepo izgleda, a podešavanje je odlična zabava :)

1

KWGT ili custom widget maker, da li mislimo na istu aplikaciju: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kustom.widget&hl=en

Vidim da ima i Pro verzija koja se plaća (oko 500 din.)

1
  • dr_iggydr_iggy

Da, to je to. Platio :| Naravno, treba prvo probati sa free verzijom, nisu otključane sve opcije, ne mogu da se koriste PRO widget pack-ovi, ali je sasvim dovoljna za upoznavanje s mogućnostima aplikacije. Pa, ko se navuče, kao neki...💰 :)

0
  • dr_iggydr_iggy

Evo i varijacije na temu :)

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.