Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Problem sa ažuriranjem pozadina

PsYhO990PsYhO990
unete izmene maj 25 Huawei Mate 20 Lite

Pozdrav svima, kupio sam mate 20 lite pre nekh mesec dana i imam problem sa azuriranjem pozadina, uopste se nisu azurirale ni jednom do sada niti ima folder u galeriji a u podesavanjima je sve oznaceno kao sto bi trebalo...

0
«1

Komentari

• HudinitedHudinited

@PsYhO990 da li bi mogao da okacis screenshot podesavanja? Tako nam je lakse da ti pomognemo...

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

@PsYhO990 Pozdrav i dobro došao na Huawei Forum! :smile:

Kao što reče @Hudinited bilo bi dobro neki screenshot da okačiš kako bi preciznije znali šta se dešava.

Molim te u buduće obrati pažnju gde postavljaš temu, stavio si je u podforum "Blog" umesto u "Mate 20 lite".

2

@PsYhO990 napisao sam umesto tebe: "stvarno se izvinjam sto opet pisem ovde, ali pola sata gledam u ovaj post sto sam postavio i ne znam kako da ostavim komentar... Evo slike i ako jos neka treba kazite da uploadujem...
    https://ibb.co/pf6JSn0
    https://ibb.co/xScQt74"

0
    unete izmene maj 25

@PsYhO990 Poslaću ti u privatnoj poruci uputstvo kako da ostavljaš postove tj. odgovore na iste, molim te nemoj više otvarati nove teme u pogrešnim podforumima.

Hvala unapred na razumevanju. :smile:

1

@PsYhO990 Da li si probao ovo da uradiš:

1
  • PsYhO990PsYhO990

Jel za ovo mora da bude aktivan face unlock posto meni nije aktiviran... Ovako na sifru nemam ovu opciju...

0

Ne treba, samo na zaključanom ekranu povučeš prstom odozgo na gore...

0
  • PsYhO990PsYhO990

Nemam ovu opciju, kada povucem odozdo trazi mi sifru...

0
  • dzekidzeki
    unete izmene maj 26

@PsYhO990 Kada uključiš displej i prevučes prstom na gore sa donje ivice displeja(bitno je da ne otkljucas telefon vec da je zakljucan i prevlacenje da bude sa same ivice displeja) dobijes li opcije sa slike 1 ili 2 ili nesto treće:
    Slika 1: https://i.imgur.com/zXiuhC6.jpg

Slika 2: https://i.imgur.com/hkoVBbY.jpg
    ?

1
  • PsYhO990PsYhO990

dobijam sliku 1...

0
  • dzekidzeki

Imas ove iconice dole, ima ovaj katanac, jel otkljucan ili zakljucan? Treba da je otkljucan

0
  • PsYhO990PsYhO990

nema kod mene katanac...
    https://ibb.co/xY5M9dS

0
  • dzekidzeki

Probaj pauzu ⏸️ da klikneš

1
  • PsYhO990PsYhO990

jesam, imam pauzu i play...

0
  • PsYhO990PsYhO990
    unete izmene maj 26

sad kada je pauzirano stoji samo jedna pozadina, ne menja se... i na onaj x brisem pozadine...

0
  • dzekidzeki

Znaci, menjaju se?

0
  • PsYhO990PsYhO990

menjaju se, ali meni je problem sto se ne azuriraju vec mesec dana, stalno iste okrece u krug...:/

0
    unete izmene maj 26

@PsYhO990 Da li imaš kreiran svoj Huawei ID nalog?

0
  • dzekidzeki

U zadnje vreme slabo dodaju :smile:

0
  • PsYhO990PsYhO990

@Huawei Forum imam... @dzeki bas sam gledao sa nekim drugarom koji ima p20 lite, njemu svake subote na 7 dana azurira nove, a meni od 1. maja jos ni jednom nije...:D

0
  • dzekidzeki

Ne znam, jer ja vise nemam pristup folderu tj mislim, da svi koji su na EMUI 9 ne mogu da pristupe slikama.

0
  • PsYhO990PsYhO990

ja od pocetka nisam ni imao folder uopste, zato sam se obratio ovde da vidim da neko slucajno nije imao slican slucaj...

0
  • dzekidzeki

Ja predpostavih na osnovu toga znas datume, kada se preuzimaju slike, ne znam druhi nacin da vidim kada su slikr preuzete

0
  • dr_iggydr_iggy

@PsYhO990 A, da li si probo ručno da ažuriraš? Pofledaj kako kod mene to izgleda, prvo klik na "točkić" za podešvanja, a onda na ikonicu download. A, možeš da dodaš i svoje slike, ako već nema ažuriranja slika.

0
  • PsYhO990PsYhO990
    unete izmene maj 26

@dr_iggy kod mene nema ove opcije da otkljucam slike iz casopisa, samo ovako...

0
  • GobliniGoblini

@PsYhO990, takođe posedujem Mate 20 lite. Kod mene radi od početka normalno, otprilike mi se menja na 7 dana ali sam primetio da zna da se promeni i češće kada punim bateriju. Sve je isto podešeno kao i kod tebe. Pozdrav!

0
  • dr_iggydr_iggy

Ok, kod tebe je malo drugačije. Kada klikneš na ovo "AŽURIRAJ", ništa se ne dešava? Mislim da se ni kod mene ne ažurira u intervalima od 7 dana (mada, ne koristim Magaqzine Unlock). Jedino da dodaš svoje slike, klik na "Ja sam dodao/la", pa onda dodaš fotke koje si sam download-ovao na telefon. Mogu da preporučim fotke sa sajta https://unsplash.com/, može da se nađe puno odličnih slika u sličnom stilu kao što su ove preinstalirane u Magazine Unlock.

0
  • PsYhO990PsYhO990

slao sam mail huawei podrsci oni su mi rekli da resetujem telefon na fabrica podesavanja... @Goblini isto tako i mojim drugarima na telefonima se azurira, imaju po preko 500 slika u folderu, a meni jos ni jednom... @dr_iggy kada kliknem na azuriraj pise "nema azuriranja slika ili teksta za otkljucavanje uz slike casopisa"... Hvala svima na pomoci ali cu izgleda na kraju probati da resetujem na fabricka dok je jos relativno nov telefon i nemam nista u njemu, pa cu videti sta ce biti...

0
  • dr_iggydr_iggy

Ok, HuaweiBackup super odrađuje posao, može i preko HiSuite-a na PC-u prethodno da se backup-uje, dosta olakšava posao.

0
  • alexandar92erichalexandar92erich

@PsYhO990 Ista situacija i kod mene sa Mate 20 lite, vrti iste slike čak od februara. I apsolutno sve isto kao na tvojim skrinostovima, takođe na zahtev za ažuriranje pozadina kaže da ne postoje nove pozadine..

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.