Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Huawei Mate X

Pripreme za komercijalnu upotrebu ovog telefona su u punom jeku. U Šangaju je izvršen impresivan test brzine 5G mreže na ovom modelu, pogledajte kako to izgleda :)

1

Komentari

• alexandar92erichalexandar92erich

Telefon ili kako već da ga nazovemo fablet, fenomenalan, prosto iskorak od svega do sada, konačno nešto inovativno drugačije a da i funkcioniše...
    Jedina šteta je što je i sa cenom napravljen značajan iskorak..
    A 5g, zrači, hahaha, ne treba nam to, šala naravno, impresivno. :)

0
  • valdyvaldy

Мени све то постаје ненормално.

Телефон од 1000е,сад ово од 2000е,па онда држач за монитор 1000е...

...а нечија плата је 150е.

...нов ауто је око 7500е.

Све ово одлази у 3 лепе.

1
  • valdyvaldy

Bio sa u Aziji,u zemlji koja je izmislila čaj i od njega napravila nauku.Taj njihov čaj,kupuje na primer 1 Lipton,na tone.Bio sam u jednoj od fabrika od koje kupuju.Da li znate za koliko radi osoba koja bere taj čaj i predstavlja koren cele te operacije,odnosno abnormalne zarade?

3 do 4 evra po danu,najvećem Suncu,kiši,bube,zmije...

...i onda mi neko kaže da je normalno da telefon košta 1000e.Nije!

1
  • HudinitedHudinited

@valdy ja ne mogu da se slozim. Postoji auto od 7500 ali isto tako i telefon od 70-80e. Postoje automobili od par miliona evra i plate od par stotina hiljada evra... Sve za svaciji dzep. niko nikoga ne tera na kupovinu. Mate X je za one koji mogu da priuste sebi da probaju prvu generaciju foldable uredjaja... Oni koji pak ne mogu, moci ce za 2-3 generacije ako zazivi tehnologija. Problem u tvojoj racunici je najskuplji telefon poredjen sa najjeftinijim automobilom...

0
  • valdyvaldy

Poređenje je generalno,a ne baš za taj primer.Govorim o tome da za 7500 evra,kupuješ nešto što će ti trajati par godina (sigurno duže nego to što se preklapa) i sigurno će ti taj auto od 7500e odradi mnogo više (od istog tog telefona od 2000e)+će taj auto služiti tebi i tvojoj porodici,a telefon od 2000e će služiti samo tebi.

Nebitno je da li poredimo najskuplji teleofn i najeftiniji auto (ima auto za 3000e nov),govorim o tome da je ovo postalo ozbiljan idiotluk i pomodarstvo.Šta će ti telefon od 2000e?šta će ti telefon i od 1000e?Ja sam jedna od budala koja ima taj telefon i skoro me je isto služio kao i onaj od 500e.

0
  • HudinitedHudinited

Tvoje misljenje postujem ali isto tako smatram da za 7500e ili jos gore 3000 nece sluziti. Cena govori o kvalitetu i tehnologiji. Novi automobili ispod 30 000 evra su kao galaxy J telefoni. Novi su ali ogoljeni, nekvalitetni mehanicki, bez performansi, bez elektronskih pomagala, uglavnom neudobni itd. Ali je nov. S te strane govorim. A u koliko zelis sve u jednom paketu to ti je recimo BMW serije 8 ili serije 7 kojima je pocetna cena 90 000e tu imas taj luksuz,sigurnost,performanse,dizajn. Ja nisam rekao da automobil nije bitnija stvar. Daleko od toga, bez automobila u 2019 gotovo da se ne moze. Samo ne treba porediti VRH ponude jedne industrije sa entry levelom druge... Ne ide brate. I jeftin automobil ce prevesti od tacke A do tacke B isto kao sto ce i jeftin telefon primiti poziv, pozvati i uslikati nesto,pustiti neku muziku. Ali ako zelis vise od svog uredjaja iz bilo koje industrije moras da platis. Recimo da je kesica Nes kafe u radnji 12 dinara... Ja kuci posedujem vietnamsku kafu koja kosta 100e 125 grama cini mi se... Razlika itekako postoji. Da li je to vredno toga? Kako kome. Niko nikom ne namece kupovinu bilo cega. Ne vidim da neko u racunarskoj industriji prica tako o Threadeipperu od 1900e, RTX titan grafickoj od 2500e maticnim plocama od po 1000 e... Poenta je da ti svojim komentarom i sam kazes da ti flagship nije potreban. Citiram: "Ja sam jedna od budala koja ima taj telefon i skoro me je isto služio kao i onaj od 500e." Znaci ti si pogresio u odabiru modela. Kupio si nesto sto ti nije potrebno... Bilo da ti ne treba tolika memorija, performanse, ili takva kamera... Zbog cega god da ne osecas razliku ne koristis telefone do limita... Flagship telefoni su namenjeni najzahtevnijim korisnicima i zbog toga su skupi. Neko ko svoj telefon koristi regularno i ne previse, jednostavno ne treba da uzima flagship....

2
  • valdyvaldy

Најскупљи телефони су намењени за помодарство, исто као и аутомобили и телефони и све остало материјално од чега ова земља пати, јер смо неписмени, некултурни, искомплексирани и ограничени.

Путујем, имам доста родбине у иностранству, радим са странцима и нигде нисам чуо, а ни видео комплекс који ми имамо. Ауто од 100.000?ИДИОТЛУК!Телефон од 1000е!?бахатост... Говорим о странцима, који имају много веће плате од просека у њиховим државама.

Да не идемо даље у разглабање, пошто имамо тотално различито мишљење, реци ми само која је то кафа, пошто сам био у Вијетнаму и донео родбини различите кафе и нисам нигде видео, а ни чуо за толику цену? Да није Лувак у питању?

0
  • HudinitedHudinited
    unete izmene juni 9

Trung Nguyen Legend
    225gr moja greska...

1
  • valdyvaldy

Zanimljivo.Nisam je sreo,a vrteo sam se 2 dana tražeći prijateljima razne kafe.

0