Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Predstavite se :-)

Huawei ForumHuawei Forum
unete izmene juni 12 Ostalo

Radi međusobnog poštovanja i bolje komunikacije napravio sam ovaj "off-topic" post, nadam se da mi dragi članovi Foruma ne zameraju :smile: Zapravo ko želi neka se predstavi, a ko i dalje želi anonimnost nije problem.

Napišite nešto osnovno o sebi, možete ukratko ime, godište, zanimanje i naravno koji telefon koristite i zbog kog razloga ste ovde?

Evo počeću od mene
Zovem se Marko kao što već znate svi (prezivam se Veljković), 80-to sam godište, po profesiji sam mašinski inženjer, obožavam IT i nove mobilne tehnologije, gotovo ceo život se bavim njima :smile:

Eh da telefon koji koristim privatno je Mate 10 Pro (kupio sam ga tri meseca pre nego što sam počeo da radim ovde), mada su mi skoro svi aktuelno Huawei modeli u proteklih godinu dana koji su izašli, prošli kroz ruke. :smile:

Trenutno bi bilo lepo da krenemo od najaktivnijih članova @dr_iggy @dzeki @Hudinited @kutijagreha @elvir @valdy šta mislite? :wink:

4
«1

Komentari

• stexi95stexi95
    unete izmene juni 12

Vrlo radi.. Stefan, 95-to godiste, kuvar sa ljubavlju prema telefonima, kompjuterima i pametnim uredjajima.. P20 😀 usput sam vlasnik @bw_beautifulworld instagrama, pa ako imate lepe slika sa putovanja tu sam da ih postavim 😃

2
  • valdyvaldy
    unete izmene juni 12

Možda bi bilo dobro da napravimo neku formu,koju će novi korisnici da prekopiraju i popune :) Tipa:

Ime: Dejan
    Nadimak: vezan za prezime
    Godište: 85to
    Grad: Beograd
    Profesija: od inženjera organizacionih nauka,preko web designera,do UX/Ui Designera
    Interesovanja:extreme sportovi,putovanja,gedžeti,dizajn svih vrsta
    Telefon: P30 pro

2
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene juni 12

@Huawei Forum Prihvatam izazov :) Iza nick-a dr_iggy se krije Igor Vidić iz Beograda, '70-to godište, još od '80-tih zainteresovan za nove tehnologije na nivou hobija, a sticajem okolnosti ceo profesionalni vek u marketingu. Kod Huawei-ja mi se dopala inovativnost, promenio sam par modela, trenutno na Mate 20 Pro. Kao posetilac i učesnik raznih foruma sa sličnom tematikom, iz radoznalosti sam došao i na ovaj, dopala mi se atmosfera, pa sam rešio da se zadržim. :)

2
  • valdyvaldy

kad kažeš foruma,da ne misliš na Benč? :D

Sad sam povezao.Poznat si mi odatle.

1
  • dr_iggydr_iggy

@valdy Da, Benč, XDA, i još poneki :)

1
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene juni 12

Pa da se i ja predstavim 😊

Darko iz Smedereva ☺️

86-o godiste i manijak za telefone.
    Imam jednog prelepog sina koji je pravi magnet za devojcice, kao i njegov tata 😅

Inace evo i moje slike, od glave do pete, voleli me neki ili ne 😁

Trenutno kod sebe S10+ i M20 pro.

Svi me u gradu poznaju kao gresnika, pa otuda i taj naziv 😁

Radim u jednoj privatnoj firmi, sa posla trcim pravo u svoj kafic, da pomognem, a ostatak ako se nadje vremena iskoristim za koje kvalitetne grehove (alkohol, zene, brza kola) 😂

U slobodno vreme obilazim tako vampirske mracne delove i skljocam 😅

Moj moto : kafana je svaka moja i laku noc sviraci 👌

Ps. Ko god sa foruma bude u prolazu neka se javi na neko kvalitetno oznojeno toceno

3
  • crushercrusher
    unete izmene juni 12

Uredu ljudi da se predstavim i ja:
    Elvir 82 godište
    Salaš-Zaječar
    IT Administrator u jedno Italijanskoj firmi
    Volim dobru tehniku telefone i kompjutere
    Bavim se hackintoshingom i developmentom odnosno radim testove za drajvere pomoću kojih se pokreću OS. Ujedno radim izradu sajtova i digirtalni marketing.
    Na svim ostalim forumima sam @crusher

Huawei Mate 20 Pro

2
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene juni 12

Elvir, drago mi je da Huawei ima takvog forumasa. Admine, sta cekas, odma Elvira za razvoj vaseg novog ARK OS sistema 😍

1
  • dr_iggydr_iggy

Au @Huawei Forum, kakvo se društvo ovde skupilo! Svaki admin da ti pozavidi :)

0
  • kutijagrehakutijagreha

Gledam bas sada kod komsija oficijalni Huawei sajt, na isti potpuno fazon kao ovaj. Koliko bolja ekipa i atmosfera ovde 🤩🤩

0
  • crushercrusher
    unete izmene juni 12

@Goblini po nick-u bih rekao da si iz Šapca, Bili Goblini pre neku godinu na gitarijadu i oduvali s obzirom da ih nisam slušao od 2001-2. Da sličnu muziku volimo mada sam ja više za Metal tipa Pantera, Mudvayne, Korn i td.....
    EDIT: Lepa družina......

Huawei Mate 20 Pro

0
  • stexi95stexi95

@kutijagreha nisu svi mi 😁😁 mi smo prvo podrska i bratsvo pa onda tek forum 😁😁

0
  • dr_iggydr_iggy

@Goblini Globalni Huawei Community forum je bio korak u pravom smeru, ja sam se oduševio idejom, pošto mislim da je komunikacija s korisicima ono što je Huawei-ju nedostajalo, pa sam čak učestvovao i u beta testiranju pre puštanja sajta. Ali, evo, sada kada je forum zaživeo - trude se oni, ali moj utisak je da forum "nema dušu", tj. opet je interakcija s korisnicima karika koja ne dostaje.

1
  • kutijagrehakutijagreha

@dr_iggy ovde bi tapatalk resio stvar 😎

0
  • dr_iggydr_iggy

@kutijagreha Pa, ništa, da potpisujemo online peticiju :D

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Auuu definitivno najbolja ekipa! :smile:

Bilo bi dobro da padne neko pivce sad preko leta. :wink:

1
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene juni 12

@Huawei Forum moze, uvek za ladno

Nadam se da primate i nas nesvrstane 🤣🤣

2
  • dr_iggydr_iggy

@Huawei Forum Nego šta, admin mora da se sluša 🍻

0
  • kutijagrehakutijagreha

@dr_iggy, cuti tu tamo, i tebe cemo jos malo da slusamo 😎

Admine, reaguj, znam da ti nije lako, zajednica se siri, potrebna ti je pomoc 👌

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Hahahaha @kutijagreha naravno uvek! :smile:

@dr_iggy 🍻 😊

0
  • dr_iggydr_iggy

@kutijagreha Istina, treba popiti svo to pivo 😁

0
  • kutijagrehakutijagreha

Kako smo svi zivnuli od kako sam se vratio, doduse nesvrstan, zabranjen sta god, ali uvek dobrodosao 🤣🤣

1
  • dr_iggydr_iggy

@kutijagreha Ti mu dođeš kao neki disident 😁 Još od kada si rekao da držiš kafić, svi smo se razgalili 😆

1
  • kutijagrehakutijagreha

Sto volim kada dodjem kao afrodizijak 😅

Ma moze, slobodno, svi ste pozvani, ima mesta 😎

2
  • stexi95stexi95

@kutijagreha ti si ovde kao neki izrod, ali ok... jos bre imas Mate pa se provuces 😁😄 jel svi dobijamo pivo u ovakvim casama??🤔🤔

0
  • Bane192Bane192

Evo i mene
    Branko iz okoline Beograda 92god, Sistem Administrator u jednoj firmi, naravno kao i svi vi zaljubljen u svu tu neku tehniku itd :D inače vlasnik Mate 20 pro od decembra B)

1
  • kutijagrehakutijagreha

@stexi96, pivo imate, za case se snadjite 😎

1
  • stexi95stexi95

@kutijagreha @Goblini ma ja mislio da narucim neku sa vecim oblinama.. ne zbog kolicine, nego sto se uvek vodim onim da je bolje da ljulja nego da zulja 😁😁😁😁

1
  • stexi95stexi95

@Goblini ti da, ali stvarno nisam zbog kolicine rekao 😂😂 a kako ste svi stariji ja cu na kraju gusti sok da dobijem, ja sam bre dete za sve vas 🤣🤣 @dzeki daj neku od tih aplikacija..

1
  • stexi95stexi95

@dzeki pa mi ovo tesko da mozemo da upotrebimo 😂 previse sljokica.. ma vidis da sam najmladji, tek 20.. ovo posle ne brojimo.. ja idem 20, pa 30 🤣🤣
    @Goblini pre bih od krompira 🤣 nisam fan rakije.. Pivo, vodka i tako to.. @Huawei Forum necemo da dobijemo block zbog alkohola svi smo punoletni..

0