Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Koju verziju software-a trenutno imate?

BatakameniBatakameni
Ostalo

@dr_iggy Da li moze i meni update za SNE-LX1 8.2.0.144(C432)?
Hvala unapred

0

Komentari

• bane666bane666

Meni je 9.0.0.206, mate 20 pro, a vidim da ovde mnogi imaju kasnije updateove i realno je smesno da za telefon koji je flagship i i dalje ima pristojnu cenu ovoliko sporo rollout ide. Ne znam ima li veze sa operaterima ili ne, ali smesno je.

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene juni 14

@Batakameni @bane666 Dobro došli na Forum! :smile:

Pre svega zamolio bih vas kao nove korisnike da pripazite gde postavljate nove teme i koju temu otvarate!

@Batakameni Dakle tema koju si otvorio za Mate 20 Lite već postoji i nalazi se ovde: https://huaweiforum.rs/discussion/1219/koju-verziju-software-a-trenutno-imate#latest

@bane666 Ono što tebe zanima je u ovoj temu: https://huaweiforum.rs/discussion/1214/mate-20-pro-azuriranja#latest

Ubuduće svaki ovakav post će biti brisan, ali pošto ste novi korisnici da vam sada "progledam kroz prste" :wink:

Dakle prvo pregledajte teme na forumu (opcija "search" na glavnom ekranu), pa ukoliko ne postoji tema/pitanje koje vas zanima tek onda je otvarate, ok? U suprotnom bi došlo do gomilanja duplih tema, neki red ovde mora da postoji...

Hvala unapred na razumevanju

Ugodan dan i sve najbolje želi vam
    Marko i tim Huawei Foruma!

0
  • PesimistaPesimista

Mali savet, meni je barem pomoglo:
    Hicare mi je ponudio apdejt na Pie9 tek kad sam preko Upgallery apdejtovao sam Hicare!
    Znači prvo odete na Upgallery, update HiCare, onda iz Hicare potražite apdejt i tek tada u Settings imate mogućnost skidanja i prelaska na Pie.
    Nadam se da će nekom ovo pomoći.
    Ovo se odnosi na Mate20 lite, ali možda vredi i za ostale modele.

0
Ova diskusija je zatvorena.